תכנון ועיצוב מלונות בתל אביב

תכנון ועיצוב מלונות בתל אביב

dooron_4

עיצוב צבעוני

עיצוב-משרדי-יורוסטון רונית טל

אדריכלות פנים באזור המרכז אדריכלית-ומעצבת-פנים רונית טל

מלונות הם האלטרנטיבה לשגרה, הם מייצגים את הרצון להתרחק מהמולת היומיום אל תוך בועה מופלאה של שקט ופינוק.  בשגרה אנחנו משרתים ומטפלים בגורמים שונים בעבודה ובבית, מול הבירוקרטיה הממשלתית ובחיי המשפחה. בתי מלון הם המקום להיות מלך לשבוע. כל מארג הכוחות במלון בנוי במיוחד לטובת הלקוח. האסטרטגיה השיווקית של המלון מתחילה ובנויה על תכנון ועיצוב המלונות. היכולת של המלון למשוך אליו קהל נופשים רחב, בנוי קודם כל על עבודת העיצוב הייחודית שבוצעה בו. היא ממתגת את המלון בקונספט מרכזי, מעניקה לו נופך ואווירה ומשדרת את הסטטוס היוקרתי אליו הוא שייך.


בשוק האירוח הפורח בישראל תכנון ועיצוב מלונות בתל אביב תופס נתח נכבד מהשוק. מלונות הבוטיק הקמים תחת כל עץ רענן באזור המרכז, משוועים ליד מכוונת שתעניק מגע אישי למוסדות האירוח ויעזרו ליחסי הציבור ולשיח סביבו. התפקיד הראשוני של המעצבת הוא לנתק את הלקוח מהעולם החיצוני. מלונות מהווים חלל אינטימי וסגור המרכז את כלל השירותים במקום אחד. העצמה של חללי הפנים משכיחים מהמתארח את טרדות הסביבה ומעניקות לו מרווח נשימה להישאר במלון לזמן ממושך. כלל החדרים והאולמות ינהלו דו שיח אחד עם השני וישדרו את המסר העיצובי של המקום. באותו הזמן חדרי הסוויטה המיוחדים יעניקו סטנדרט איכות ואירוח בהקפדה יתרה, שידגישו לנופש את הבחירה שלו בחווית אירוח יוצאת מגדר הרגיל.

 

תכנון ועיצוב מלונות בתל אביב בהתאמה אישית ללקוח


תכנון בתי מלון בתל אביב וכלל הארץ דורש היכרות מפורטת ומעמיקה עם הלקוחות. יצירת מרקם עשיר ומרהיב למלונות היא מלאכת מחשבת הנעשית יד ביד עם מזמיני העבודה. ישנם מלונות המעוצבים לפי קונספט מוקפד, מרווח ונקי וישנם מלונות שידמו תחושת בית חם ומפנק. השפעות תכנון המלון יכולות להיקשר לתקופות היסטוריות, טרנדים עיצוביים או התאזנות עם הקו העיצובי של רשת המלונות.


רונית טל, בעלת משרד אדריכלות מוביל עם נסיון רב בתכנון ועיצוב בניינים ובתים לשוק המסחרי והפרטי. במשרד אינטרני אדריכלות ועיצוב של רונית טל תוכלו להתרשם מעבודות עיצוב מלונות מרהיבות ביופיים עם פונקציונליות מוקפדת. העיצוב נעשה מתוך הקשבה ודיאלוג מתמשך עם הלקוח ומתוכנן בכוונת תחילה להפוך את המלונות למקום שכולו עיצוב חסר תקדים מעורר השראה וכמובן להצלחה כלכלית מתמשכת.