רשת חנויות רהיטי דורון, עיצוב כלל חנויות הרשת וקונספט המותג

על הפרוייקט

רשת חנויות רהיטי דורון מונה כעשרה סניפים ברחבי הארץ. בקשת הלקוח הייתה ליצור חנות מזמינה ועכשווית המתאימה להורים ולילדים ומציגה עשר דוגמאות שונות הכוללות ריהוט מלא של חדרי ילדים מעוצבים. כל זאת בתוך חנות שגודלה 100 מטרים בלבד. הפיתרון שנבחר היה יצירת מחיצות בזוית של 45 מעלות מהקירות ההיקפיים וכן הקמת במות בגובה של 15 ס"מ לכל חדר. בכך נוצרו יחידות מובחנות וברורות לכל חדר בחלל הגדול אשר מאפשרות להתרכז בחדר ללא הסחה משאר הרהיטים בסביבה.

בתוך כל חדר נוצרו נישות המותאמות לפונקציות הנדרשות: ארון בגדים, שולחן כתיבה ומיטה. בנוסף, המצעים והאביזרים הנילווים נבחרו בקפידה כדי להדגיש ולשמור על כל תשומת הלב לפריט הנמכר. החומרים שנבחרו כללו רצפת פרקט כפרית בהירה, קירות בלוקים לבנים ווילונות רכים שמהווים רקע שקט לצבעוניות הרהיטים וללוגו הירוק אשר נבחר לייצג את הרוח החדשה של רהיטי דורון. ליצירת אשלייה של מרחב גדול כל הקירות בחלל מגבס ואינם מגיעים לתקרה, בנוסף, תאורת פסי צבירה של ספוטים לבנים מדגישים כל חדר וחדר ודלפק הקבלה ממוקם בכניסה לחנות כשמאחוריו ההתרחשויות העיצוביות. לדברי הבעלים המכירות עלו באחוזים גבוהים מאז שינוי הקונספט ותדמית החברה.  

משולחן המעצבת רונית טל

האתגר לייצר עיצוב המורכב מעשרה חדרים מובחנים ושונים המציגים כל אחד ריהוט ועיצוב מלא לחדר ילדים בחלל יחסית קטן, תוך יצירת בידול מובחן לכל חדר היה גדול. בעזרת שימוש בחומרים ייחודיים, במות, קירות גבס, תאורה חכמה ושילובי צבעים. הצלחנו לייצר בידול זה שתורם ליכולת הלקוח להתרשם מהמוצר בצורה האופטימלית. בכך ייצרנו הד לרוח הצעירה והמתחדשת של המותג המוכר והוותיק וייצרנו חוויית קנייה שהביאה לגידול משמעותי במכירות וברווחיות החברה.