עיצוב משרדים – חלק קריטי בהצלחת החברה

התדמית היא חלק בלתי  נפרד מההצלחה שלנו, כיחידים, כעסקים מקומיים וכחברות בינלאומיות. עיצוב משרדים הוא חלק בלתי נפרד ממיתוג החברה ועיצוב תדמיתה, והעיצוב הנכון מסייע לבנות את התדמית של החברה הן בעיני העובדים והן בעיני לקוחות. רונית טל, אדריכלית ומעצבת פנים המתמחה בעיצוב משרדים, מסבירה מדוע לעיצוב המשרד חלק חשוב בהצלחת החברה ואיך עושים זאת נכון. 

 

חלק מהשלם

עיצוב משרדיםמערך הפרמטרים המשפיעים על הצלחתו או אי הצלחתו של העסק הוא גדול ורחב: איכות, שירות, מיתוג, שיווק ועוד. בתוך המערך הזה משתלב גם הנושא של עיצוב  משרדים, תחת כותרות שונות. אם מסתכלים על הנושא מצד הלקוח הפוטנציאלי, עיצוב המשרד שייך לתחום המיתוג כיוון  שהרושם הראשוני והבלתי מודע שמקבל כל אורח שנכנס למשרד משאיר עליו את חותמו ועשוי לקבוע אם תחתם עסקה או לא. מצד שני, עיצוב המשרד שייך גם לתחום התנהלות העסק, כיוון שהוא משפיע רבות על האווירה במשרד, על מצב הרוח של העובדים, על הצורה בה הם תופסים את העבודה ואת מקום העבודה ועל תפוקת עבודתם.

 

מה רציתם להגיד?

 ברור לכולנו שמשרד מוזנח, עם ריהוט ישן ומגובב, ייתן רושם רע מאוד לכל מי שנכנס אליו לראשונה. לא לכולם ברור שאותו משרד ממש גם יגרום לאווירת חוסר אכפתיות של העובדים, לבאלגן בהתנהלות העבודה ובסופו של דבר יתרום לקריסת העסק. מצד שני, משרד מעוצב, מסודר ונקי, יגרום קודם כל לעובדים להתנהל בצורה מכובדת, לתפוס את מקום העבודה שלהם בצורה רצינית ולהשקיע בעבודה. כמובן שגם מבקרים ולקוחות פוטנציאלים שייכנסו למשרד המעוצב יתרשמו בצורה חיובית מהיחס לעסק ומהדרך בה הוא מתנהל, והרושם התת מודע שלהם יהיה " אנחנו רוצים לעשות איתם עסקים".

 

כל מסע מתחיל בצעד קטן 

 מכל זה ברור כי עיצוב המשרד הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת העסק. הדרך הנכונה לעשות זאת היא לפנות למעצב מקצועי בתחום של עיצוב משרדים כדי למצוא את המראה הנכון ביותר עבור העסק שלכם, שישדר בדיוק את מה שרציתם להגיד ללקוחות ולעובדים. רק אחרי שמסיימים את התכנון אפשר לבחור את הרהיטים המתאימים לכך, יחד עם המעצב, לרכוש אותם, לסדר אותם במשרד ולהתחיל את הדרך להצלחה.