עיצוב משרדים - הדרך שלך להצלחה


עיצוב-משרדי-יורוסטון רונית טלהתרבות של שוק העבודה בימינו הובילה לכך שרבים מאיתנו, העובדים במשרד, מבלים בו שעות רבות. לעיתים אף שעות רבות יותר במהלך השבוע מאשר בבית. אי לכך, המשרד אינו משמש רק כחלל עבודה כי אם מעין בית שני לעובדיו.

כך הפך התחום של עיצוב משרדים לחשוב ומבוקש כל כך וכיום יודעים כולם כי לעיצוב המשרד חלק מכריע בהצלחת העסק. רונית טל, בעלת המשרד "אינטרני" לאדריכלות ועיצוב פנים ושזכתה באות העיצוב לשנת 2016, מסבירה על הקשר בין עיצוב והצלחה.
 

חשיבותו של עיצוב המשרד


המשרד, כאמור, משרת את עובדי העסק ובעליו, והאווירה בו חשובה באופן קריטי ליכולתם לתפקד ולתפוקתם בעבודה. בנוסף, המשרד הוא מקום אליו מגיעים גם לקוחות ולכן חזות המשרד חשובה ליצירת רושם ממש כמו כרטיס ביקור מוצלח. ידוע כי רושם ראשוני משפיע רבות עלינו כבני אדם בכלל וכלקוחות בפרט ומשפיע על ההחלטות שנקבל. עיצוב המשרד יסייע גם למיתוג העסק ובעזרת עיצוב נכון ניתן ליצור לעסק ייחוד ובידול אשר יבליטו אותו ביחס לשאר המשרדים באותו תחום.
 

עיצוב סביבת העבודה

עיצוב-משרדים


כדי ליצור סביבת עבודה המקדמת מוטיבציה, שיתוף פעולה, תקשורת יעילה ותפוקה גבוהה בקרב עובדי המשרד ניתן לעצב את המשרד ואת חדריו כך שתתקיים זרימה הרמונית בין החדרים השונים. משרד המעוצב באופן נוח, מזמין ומפנק יביא לכך שעובדים רבים ירצו להישאר למשך זמן במקום העבודה. כמו כן, עיצוב משרדים באופן חכם יכול לסייע גם להתנהלות חסכונית מבחינה כלכלית ואנרגטית. התקנת תריסים חשמליים על כל חלונות המשרד יכולה, למשל, לחסוך רבות בהוצאות החשמל.
 

כיצד לבחור את המעצב הנכון בשבילך


אם הנכם בעלי משרד, והשתכנעתם כי עיצוב משרדים הוא תחום בעל חשיבות רבה, עליכם כעת לבחור את המעצבים והאדריכלים המתאימים לכם ושיעשו עבורכם את העבודה הטובה ביותר. כאשר תלכו לבחור אדריכל חשוב להקפיד ולבדוק כמה פרמטרים אשר יתנו לכם אמת מידה ויסייעו לכם בקבלת ההחלטה.

חשוב לוודא כי האדריכל שבחרתם מנוסה וכי הוא נכון לתכנן את הפרויקט תוך דיאלוג עימכם, ומתוך הקשבה לרצונותיכם וצרכיכם.בנוסף, בחרו אדריכל שילווה את הפרויקט שלכם מתחילתו ועד סופו. כך תדעו כי בסוף הדרך תקבלו משרד מעוצב, מוקפד ומתאים עבורכם.