עיצוב משרדים – תדמית היוצרת הצלחה

להקים עסק הוא עניין הדורש תכנון מקדים ומחושב של כל פרט ופרט. מעבר להשקעה הכספית העצומה, יש צורך בחשיבה קפדנית על כל הפרטים הקשורים בעסק, אחרת העסק לא יגיע להצלחה ושגשוג, ולא יחזיר את ההשקעה שהושמה בו. עיצוב משרדים הוא תחום שחייב להילקח בחשבון עם הקמתו של עסק, והוא למעשה אחד הקריטריונים החשובים הבונים את תדמיתו של העסק המוקם. גם עסק שכבר עובד ופועל, אז זקוק לשינוי תדמיתי, ימצא כי עיצוב מחודש של המשרד יכול לתרום לכך רבות, ולשנות לא רק את מראהו החיצוני ותדמיתו, אלא גם את התמורה הכלכלית שהעסק מניב.

 romania_11  עיצוב פנים של רונית טל

רושם ראשוני חשוב
 

כולנו יודעים שהשיווק, יחסי הציבור, איכותו של המוצר או השירות הנמכרים וטיב כוח האדם המועסק בעסק, הם אלה שיקבעו את גורלו. אז מדוע אם כך עיצוב משרדים חשוב כל כך ומקבל משקל כבד במידת הצלחתו? המשרד מהווה את הפנים של העסק. אל משרדיו נכנסים הלקוחות הפוטנציאלים והלקוחות הקיימים, ספקים, משקיעים פוטנציאלים וגורמים העובדים בשיתוף פעולה עם העסק. כבר עם כניסתו של אדם למשרד הוא מקבל התרשמות חזקה ביותר, ומעצב את דעתו עליו. מחקרים רבים מראים את הקריטיות של הדקות הראשונות עבור כל אדם ביצירת הרושם הראשוני ועיצוב דעתו. האווירה אותה האדם קולט עם כניסתו למשרד, היא החוויה שתיחרט במוחו, ותשרה עליו חיוביות או שליליות, בהתאם למה שהוא קולט. במידה רבה מושפעת חוות דעת זו מעיצובו של המשרד. עיצוב פנים הוא מעבר לאומנות או יופי, הוא מעביר מסרים.

 עיצוב של רונית טל  אדריכלות ועיצוב פנים של רונית טל

עיצוב משרדים  – קובע תדמית
 

כבר בשלבים המוקדמים של תכנון העסק, וגם אם מדובר בתכנון מחודש, יש לחשוב בצורה רצינית מה חשוב לנו לשדר ללקוח או לכל אדם אחר הבא במגע עם העסק שלנו. רצינות, אמינות, שירותיות הם דברים בסיסיים לתדמיתו של כל עסק, וכל בעל עסק קובע קריטריונים נוספים שחשוב לו שהעסק שלו ישדר. כל איפיון של העסק יבוא לידי ביטוי בעיצוב המשרד שלו, ולשם כך יש צורך בהשכרת שירותיה של מעצבת פנים עטורת ניסיון בתחום עיצוב משרדים. משרדה של רונית טל, בעלת ניסיון עשיר בתחום יכולה לסייע. חשוב לדעת כי עיצוביה למשרדים תורמים רבות להצלחה ולמינוף העסק.

 אדריכלות ועיצוב של רונית טל  אדריכלות ועיצוב פנים של רונית טל