עיצוב משרדים

עיצוב משרדים

גלריה עיצוב משרד

עיצוב פנים

גלריית עיצוב פנים

עיצוב מרפאה דלפק קבלה


עיצוב משרדים בעל חשיבות מיוחדת בבניית המשרד המודרני. העיצוב משרת שתי חזיתות שכל אחת מהן משרתת את הצלחת העסק – העובדים והלקוחות.


עיצוב משרדים יתן לעובדי המשרד סל פתרונות חכם לכל צרכי העסק למשל התקנת תריסים חשמליים יכולה דווקא לחסוך בהוצאות החשמל מאחר ובלחיצה אחת בשלט ניתן להצליל את כל המשרד. זרימה הרמונית בין החדרים תאפשר תקשורת יעילה ובונה בין אנשי הצוות. סביבת העבודה תעודד יצירתיות ותטמיע חיוניות דינמית בעבודה השוטפת. ניתן לראות קורלציה ברורה בין מאפייני העיצוב המשרדיים לבין עלייה ברמת הפרודקטיביות. משרד מזמין ונוח מפחית את קצב התחלופה הגבוה המאפיין רבים מהעסקים כיום.

 

עיצוב משרדים

לציבור הלקוחות עיצוב המשרד הוא כרטיס הביקור למבקרים, שיפוט המשרדים נעשה כבר בדקות הראשונות של הפגישה ועיצוב יחודי ומרשים יתרום רבות להחלטות חיוביות לגביהם.

כל לקוח חדש עבר כבר בבתי עסק רבים בעבר והוא יכול להתרשם מתבניות העיצוב הזהות המאפיינות סוגי עסקים שונים. עיצוב משרדים נותן לך בידול יחודי למותג שלך, כל זווית ופינה באים לשרת את המראה היחודי של המשרד. התנועה בחלל המשרדי צריכה לתרגם את המראה המיוחד לעלייה ברווחים. בין אם על ידי משיכת הלקוחות ברמה מודעת ולא מודעת לביצוע העסקה ובין אם ע"י זינוק ביעילות וביצרנות העובדים – בית העסק שלך יוכל לקחת את הצעד הבא קדימה.

אינטרני אדריכלות ועיצוב, משרדה של רונית טל, מחזיק בנסיון רב-שנים בעיצוב משרדים ובתי עסק. בניית חללים מודרנים בעיצוב פונקציונאלי ומרשים, שמייצר קריאות התפעלות בקרב הקליינטים והמועסקים כאחד. עבודת העיצוב של רונית טל הוכיחה את עצמה ככלי לחיזוק שורת הרווח של המשרדים, התרחבות לשווקים חדשים ושיפור המשוב מהעוברים ושבים במשרד.