עיצוב בתים קטנים

אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים מול העוסק באדריכלות ועיצוב פנים הוא תכנון של בית קטן. וככל שהשטח קטן כך גדל האתגר. כיוון שכל בית אמור להכיל צרכים בסיסיים בצורה נוחה ונעימה, בלי להפוך את השטח לעמוס ולצפוף מידי. ואכן בתחום של עיצוב בתים קיימת התייחסות לדירות מינימליסטיות, שלצורך תכנון מוצלח שלהן נדרש מעצב הפנים להתעלות מעל עצמו, ולמצוא את הפתרונות הגאוניים והמוצלחים בשביל להכניס לשטח המיניאטורי את כל הנדרש. אין חולק על כך שמדובר באמנות של ממש. רק בעל מלאכה שרזומה עשירה לו בתחום עיצוב הבתים יוכל לספק את התכנון המוצלח, כזה שיהיה נוח ומתאים עבור הדיירים, וינצל במקסימום האפשרי את שטח הבית.

 

עיצוב בתים קטנים | רונית טל

מה אנחנו צריכים להכניס לבית?

אמנם יש צרכים אוניברסליים אשר כל מתכנן בית יכלול אותם בעת התכנון, חדר שינה, מקלחון וכן הלאה. אך יש צרכים שהם אינדיבידואליים ומשתנים מאדם לאדם. לפיכך בשלב של עיצוב בתים חובה לאפיין לעומק את צרכיו של הלקוח, אשר בעיצוב ביתו עוסקים כעת. יש אנשים שיודעים להגדיר את הצרכים שלהם. להם קל יותר בשלב של עיצוב הבתים. כיוון שברור להם עם עצמם מהם הצרכים ומהם הרצונות. לעמת זאת יש אחרים אשר מגיעים לפגישה מול מעצב הפנים בשביל לעצב את הבית, אך אין להם את הידע ואת ההכנה הנדרשת. זו הסיבה בגינה חשוב לדעת, שכל מי שמעוניין לתכנן דירה או לפנות לאדריכל לעיצוב בתים, יכין קודם לכן היטב שיעורי הבית. ויגדיר לעצמו היטב מה הוא רוצה ומה הם הצרכים שלו.

 

סקיצות שונות עבור עיצוב בתים בצורה מושלמת

בשלבי התכנון ישרטט מעצב הפנים סקיצות שונות, אשר כל אחת מהן תציע לבעל הבית אפשרות שונה לעיצוב בתים. כאשר בתחתית כל סקיצה יציין את היתרונות ואת החסרונות של האופציה המוצעת במסמך. כך יוכל הלקוח לבחון את האפשרויות המוצעות בפניו, ולבחור את האפשרות המוצלחת והמתאימה ביותר עבורו.

 

פונים אל הטובים ביותר!

רונית טל–אינטרני אדריכלות ועיצוב פנים, מציעה שירות מקצועי של עיצוב בתים. תחומי ההתמחות שלה מגוונים, ולכל צורך שלכם היא תוכל להתאים את התכנון המוצלח והמדויק שיקלע לטעמכם. תוך ניצול החלל העומד לרשותכם במקסימום האפשרי. זו הדרך להגשים את החלום שלכם, וליהנות מעיצוב בתים מותאם וחדשני.