עיצוב בתים – להפוך את הבית לחלום שהוגשם

מי אמר שאי אפשר להגשים חלומות? לכולנו יש את הבית שאנו חולמים עליו, ואנו מקדישים לכך לא מעט מחשבה ודימיון. הסיבה לכך היא פשוטה – הבית הוא המקום הבטוח שלנו, בו כולנו רוצים להרגיש פשוט טוב. עיצוב בתים הוא תחום המאפשר לחולמים להגשים את חלומם, על ידי הפיכת ביתם לאותו מקום בו יוכלו להניח את הראש ולהרגיש את הרוגע. גם כשדמיוננו מתאר לנו תמונה די ברורה של הבית אותו אנו רוצים, לא תמיד אנו מצליחים להוציא את הדברים מן הדמיון לפועל. כאן נכנס לתמונה מעצב פנים שיכול מהר מאוד להפוך את הדימיון למציאות מושגת, ואף לשדרגה.

sirkin_1

 

 

מה כולל עיצוב בתים?


כשמעצב ניגש לעיצוב הבית, הוא צריך לקחת בחשבון הרבה מאוד דברים. כל פריט, כל אלמנט, וכל אחד מהחללים בבית הופך להיות כלי למשחק ביד היוצר, ומכאן עבודת הדימיון היא חופשית. עוד בטרם ניגש המעצב למלאכתו, הוא בונה חזון לבית אותו הוא מיועד לעצב. חזונו נבנה בהתאם לצרכים ולהעדפות העיצוביות של הלקוח. עיצוב בתים, על כל פרטיו והיבטיו, מתייחס לקונספט הכללי ולסגנון אותו קבע המעצב בחזונו. כך מבצע המעצב חלוקה מחודשת של חללי הבית, אם קיים בה צורך, תוך שהיא משלבת יופי, יצירתיות ופרקטיות. החלפת ריצוף, תוספות עיצוביות שונות, כגון: נישות הבנויות בקיר, שימוש בצבעים, העמדת תאורה, בחירת ריהוט ועוד, הם כולם חלק בלתי נפרד מעבודתו של המעצב, תוך שימת דגש על אחידות והתאמה לקונספט העיצובי של הבית, ומתוך הבנה שכל בחירה יכולה להשפיע על העיצוב הכללי של הבית לחיוב או לשלילה.

 

איך להפוך את החלום למציאות?


יצירתיות, ייחודיות ומקצועיות, הן מילות המפתח בתחום עיצוב בתים. עבודה מוצלחת מחייבת מעצב מוצלח שינהל את העבודה. חברת אינטרני אדריכלות ועיצוב בע"מ, הינה בעלת ותק גדול בתחום העיצוב ובאמתחתה פרויקטים עיצוביים רבים הן בארץ והן בחו"ל. ניהול פרויקטים של עיצוב בתים על ידה, מבטיח עבודה מקצועית ועכשווית תוך שימוש ביצירתיות וייחודיות ומתוך התחשבות מלאה ולא מתפשרת בצרכי הלקוח ובשאיפותיו העיצוביות. רונית טל, העומדת בראש משרד אדריכלות ועיצוב מוביל, ונחשבת לאחת המובילות בתחומה בישראל, יודעת להפוך חלומות למציאות שמתגשמת, ובית דמיוני לפרויקט עיצובי הרוקם עור וגידים.