עיצוב בתים - כשרעיונות מתממשים

 

רונית טל אינטרני אדריכלים עיצוב בתיםעיצוב בתים מהווה תחום שיש בו שילוב של תפיסות, גישות, טעמים, עקרונות, חומרים, חלל, מרחב. ככזה הוא מאתגר ואטרקטיבי. ככזה הוא יצירתי. אדריכלית ומעצבת פנים תאפשר לכם להתגורר בבית שיהיה ביטוי ומיצוי משאת נפש. אכן, לפעמים חלומות מתגשמים, קל וחומר כאשר מי שמגשימם הינה אשת מקצוע שמגשימה לאנשים את בית חלומותיהם.

עיצוב בתים יפה ומרשים מתחיל מבחירה נכונה של מי שאמור לעצבו. אתם מוזמנים להתרשם מעבודותיה של אדריכלית ומעצבת המציעה לכם ניסיון רב בתכנון ובעיצוב מוסדות ציבור, משרדים, בתים פרטיים ועוד.

לרשותכם אדריכלית ומעצבת פנים אשר לפני הכול פתוחה לשמוע אתכם ולהקשיב לכם קשב עמוק. יחס אישי מעניק לכל לקוח תחושה טבעית ומוצדקת כי אין יקר וחשוב ממנו.

בעיצוב בתים אתם טובעים את חותם האופי וההרגלים על החפצים השונים, האמורים לשקף ולבטא צרכים ורצונות. העיצוב במיטבו הוא אפוא דו שיח קשוב בין החומר לצורה, בין עקרונות, גישות וטעמים ובין החומרים שבהם הם אמורים לבוא לידי ביטוי.

 

עיצוב בתים פונקציונאלי


מה חשוב לנו בבית? מרחב. מרווח. רווחה. נוחות. נגישות. יופי. עיצוב. ניקיון. אסתטיקה. כל אלה נלקחים בחשבון כאשר מתכננים בית ובעיקר כאשר מעצבים אותו. אדריכלית שהיא גם מעצבת פנים מציעה לכם חבילה שבה כלול תכנון הבית ועיצובו. טעמכם ורצונכם יחדיו עם הידע, היצירתיות והמקוריות של האדריכלית והמעצבת מהווים שילוב המבטיח לכם כי ביתכם החדש יהלום את ציפיותיכם ויקלע לטעמכם.

כל אחד מרגיש אחרת בבית. יש מי שחשובה להם פינה אישית שהיא רק שלהם, בעוד שלאחרים חשובים יותר הגודל, הפאר, ההידוּר. תכנון נכון ומוקפד של בית כמו גם עיצובו מביאים לידי ביטוי את הצרכים, הרצונות הטעמים וההעדפות של כלל הדיירים, תוך כיבוד הזכות המלאה, הלגיטימית, של כל אחד מהם למצוא בבית את המקום הכי ביתי לו.

עיצוב בתים הינו בחירה של רהיטים מתאימים, צבעים תואמים, טקסטורות ומרקמי חומרים, טקסטיל, עץ, אלומיניום, שיש, זכוכית, פרקט, קישוטים, דקורציות, תמונות, כל דבר ששימושי ויוצר אווירה, כל מה שחשוב שיימצא ויפה שיימצא. עבודתה של מעצבת הפנים המקצועית הינו למצוא את הקו הנכון ליצירת האווירה המבוקשת בהינתן הפרטים הרבים העשויים ליוצרה ולהעצימה.