עיצוב בתים - הצימר הפרטי שלך

עיצוב בתים רונית טלשגרת החיים הלוחצת של כולנו גורמת לנו לחפש כל הזמן את הפינה השקטה, המרגיעה שממלאת אותנו בביטחון ובאנרגיות חדשות וטובות. רובינו תולים את התקוות בנופש השנתי שיעשה את העבודה, אך בפועל בין נופש לנופש אנחנו נחנקים. עיצוב בתים המכוון להבאת הבית למקום שקל להירגע בו, הוא הפתרון האידיאלי להיטען בסופו של כל יום מבלי לצאת מהבית. מעצב פנים מקצועי, בעל ניסיון וידע יוכל בקלות להפוך את הבית שלכם, לצימר חלומי בו תרצו לבלות כל השנה, ויתן לכם את האפשרות לנוח ולהירגע מבלי להתאמץ יותר מדי עם כל הכרוך ביציאה מהבית.

 

חלוקת חללים לפי צרכים


דמיינו לעצמכם את הצימר הכי חלומי שאתם יכולים לחשוב עליו. עכשיו דמיינו שיש לכם פינה בבית שהיא בדיוק כזו, כמו אותו צימר. אם הבית שלכם מספיק גדול, או שהילדים כבר עזבו את הבית ואתם רוצים להתחדש, עיצוב בתים הוא התחום שיעזור לכם לחלק את החללים בבית בצורה נכונה, כך שכל חלל ימלא עבורכם צורך אחר.

 

חדר אחד יכול לשמש כחדר עבודה, בו נניח את המחשב על כל אביזריו, ספרייה, שולחן כתיבה וכד'. זה החדר שישרת אתכם בענייני היום יום. חדר נוסף יכול לשמש כחדר משפחה. ספה נוחה, כורסא מתכווננת, מסך טלוויזיה גדול, אח מחממת, והרי לכם מקום לבילוי משותף של זמן איכות משפחתי.

 

חדר נוסף יהיה חדר המנוחה או חדר הרגיעה. זה הצימר הפרטי שלכם. אם יש ממנו יציאה למרפסת או לגינה קטנה, הצימר הביתי יהיה מושלם, וגם אם לא מעצבת פנים מוכשרת ומנוסה, דוגמת רונית טל, תוכל להפוך את החדר לצימר ביתי אולטימטיבי.

 

כבני הבית אתם אלה שתבחרו מה הם האלמנטים שתרצו שיהיו בחדר, מאחר ולכל אחד מאיתנו יש דברים שונים שמרגיעים אותו, וכדאי להתחשב בצרכים של כל בני הבית. למשל, יש מי שג'קוזי ירגיע אותו, ויש כאלה שסרט טוב, או משחק ביליארד. בסופו של דבר חדר הרגיעה צריך לתת אפשרות אמיתית לרגיעה ולא העתקה של צימר חופשתי מישוב מרוחק בצפון הארץ.

 
עיצוב בתים – רוגע וביטחון בכל חלל


עם שילוב הרצונות של בני הבית בחדר הרגיעה, דואגת המעצבת להתייחס לכל האלמנטים האחרים החשובים בתחום עיצוב בתים ושישלימו את העבודה. למשל, שימוש נכון בצבעים (מרגיעים ושמחים), עיצוב הרמוני, אסתטיקה, יצירתיות, ובאופן כללי חדר שיעניק ביטחון ואנרגיות טובות לנמצאים בו.