עיצוב בתים – עולמו של האדריכל

 

 וילה ביוון

וילה בכפר סירקין אדריכל מתכנן אינטרני אדריכלות רונית טל

 אדריכלות ועיצוב פנים אינטרנט אדריכלים

עיצוב פנים

 עיצוב פנים עיצוב פנים

יכול להיות שהתיאור הבא ישמע קצת מוגזם, אך רבים חווים זאת: רטט עובר בגופכם, האישונים מתכווצים, אתם עומדים מול פרוייקט חייכם - עיצוב המגורים הפרטיים. אי אפשר להתכחש לעובדה כי זהו תהליך שישנה את עולמכם ללא היכר. הבית הוא המקום בו אתם מקווים לבלות את שארית חייכם לכן כל פרט במלאכת העיצוב חשוב. האופציות העומדות לפניכם למימוש כל כך רבות, מה שמוסיף לאתגר להחליט על קו אדריכלי ברור. בכדי ליצור את בית החלומות הייחודי שלכם, מומלץ לפנות לאדריכלית ומעצבת מנוסה ויוצאת דופן בנוף המקומי.


עיצוב בתים הופך בידיה של המעצבת ליצירת אומנות של ממש. שילוב של חומרי גמר שיש, אבן, מתכת, תכנון זויות אור וצל מתורגמים תחת פיקוחה לבית מרהיב ומזמין. עיצוב בתים נבנה מתוך היחסים הצומחים בין האדריכל או האדריכלית ללקוחות. כל אחד מהם מעשיר את עולמו של השני ומאפשר יצירה שתתחשב בצרכים הפרטניים של הלקוחות מבלי לוותר על הרמה העיצובית הגבוהה וכמובן יד סמכותית מקצועית המכוונת וממקדת ללקיחת החלטות נכונות בתוך שפע של חומרים ועיצובים המוצעים בתחום זה.

 

עיצוב בתים – הבית שלכם בהישג יד
 

כאן המקום שלכם להביא את העבר שלכם, טעם פרטי ומאווים כמוסים לידי פעולה. שתפו את האדריכלית בחזון שלכם לגבי הבית והיא תרקום לו עור וגידים של בטון וזכוכית. ניתן ללכת על מגמות עיצוביות עכשוויות או לשאוב ממסורת אדריכלית מהעבר הרחוק. הגלובוס הוא המוזה שלכם, מוילה איטלקית לדירת יפנית מינמליסטית,  עד בתים ים תיכוניים – זה המקום והזמן לתת לדמיון להתפרע. רונית טל משתמשת באביזרים המתאימים במיוחד לכל לקוח, החל מתאורה או דלתות עץ וכלה במרצפות מיוחדות.


עיצוב הבית ישלב בהרמוניה את צרכיהם של כלל בני הבית למציאות משותפת. העיצוב יתחשב במקצוע, אישיות ובצרכי היומיום של הבעלים. כדאי להקדיש מחשבה מראש לפוטנציאל השינויים בחיי המשפחה. תוספת לבני הבית, ילדים העוזבים את הקן או החלפת קריירה, כולם מסוגלים להשפיע על עיצוב פנים הבתים. בימנו פורחת מגמת עיצוב בנייה בת קיימא השומרת ומתחשבת בצרכי הסביבה. שימוש בבנייה ירוקה מלבד האלמנט המוסרי החשוב גם מגלם פוטנציאל לחיסכון כספי בהוצאות על מים וחשמל. בנוסף ניצול נכון של זרימת האור אל הבית  תאפשר לכם תאורה טבעית ומרשימה לאורך שעות היום.


פנו עוד היום לרונית טל לשם עיצוב בתים חכם, איכותי ויפיפה. זהו היום הראשון של שארית חייכם. אל תעשו הנחות, תנו לעצמכם מתנה ענקית בדמות המקום לו תוכלו לקרוא הבית שלי.