רונית טל - מעצבת פנים בתל אביב ובשרון

מעצבת פנים בתל אביב ובשרוןארצנו מתאפיינת במגוון רחב של סגנונות בנייה שונים, ולא ניתן להצביע על זרם אדריכלי דומיננטי בולט המאפיין תרבויות אחרות. האדריכלות הישראלית מהווה מרקם של קיבוץ גלויות ועדיין תרה אחר זהות ייחודית, כשהקו האדריכלי השולט למעשה בישראל הינו הקו האקלקטי, המהווה שילוב של מגוון סגנונות שונים.

יחד עם זאת ניתן למצוא קווים שולטים בחבלי ארץ שונים, כאשר כל אזור ניחן בגוון אדריכלי ייחודי, כך לדוגמה הבנייה הירושלמית אשר שונה בסגנונה מהאדריכלות החיפאית או האדריכלות באזור המרכז.

אחד ממשרדי האדריכלות והעיצוב המובילים בישראל הוא אינטרני אדריכלות ועיצוב בע"מ אשר הוקם באמצעות רונית טל- מעצבת פנים בתל אביב ובשרון, המתמחה בתכנון והובלת פרויקטים בארץ ובחו"ל.
 

ההבדלים המהותיים שבין אדריכלות לעיצוב פנים


רבים אינם מודעים להבדלים בין אדריכלות לעיצוב פנים ומתחבטים במהלך הבנייה או השיפוץ של הבית בשאלה האם להסתייע בשירותיו של אדריכל או לחלופין להזמין מעצבת פנים בתל אביב ובשרון או בכל מקום אחר ברחבי הארץ.

אדריכלות ועיצוב פנים הינם שני מקצועות בעלי מכנה משותף נרחב ועל כן הגבולות שביניהם מיטשטשים לא מעט. הן האדריכל והן מעצב הפנים עוסקים בשינוי החללים פנימיים של המבנים, אך בכל הנוגע אל שבירת קירות בהיבט הבטיחותי תוך התייחסות אל מבנה הבית הכללי, ובכל הקשור אל תכנון מערכות האינסטלציה והחשמל וכדומה יש להסתייע בשירותיו של האדריכל.
 

עיצוב פנים - מחויבות לדרישותיו של הלקוח, לטעמיו ולצרכיו


הגדרת תפקידו של מעצב הפנים בא לכאורה לידי ביטוי במיקוד הדגש בהיבט העיצובי והאסתטי של החללים הפנימיים במבנה, אך יחד עם זאת תפקידו מסועף ומורכב הרבה יותר, תוך שהוא מחויב לדרישותיו של הלקוח, לטעמיו ולצרכיו הפיזיים והנפשיים.

מעצב הפנים אמון על הטיפול בכל האלמנטים השייכים אל פנים המבנה, הריהוט, הסגנון, הגוונים וכדומה, תוך התייחסות אל גודלו של החלל, הפונקציונאליות, טעמיו וצרכיו של הלקוח, ומתן מענה הולם למשך שנים ארוכות.

רונית טל הינה מעצבת פנים בתל אביב ובשרון, ובעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים מוביל בישראל. המשרד מתמחה בתכנון והובלת פרויקטים כגון בניינים, משרדים, בתים פרטיים יוקרתיים, מבנים ציבוריים, חנויות וכדומה, תוך ירידה עד לפרטים הקטנים ליצירת פונקציונאליות בלתי מתפשרת בהתאם לצרכיו האינדיבידואליים של כל לקוח.