מגוון דירות יוקרה בתל אביב - כל מה שיש לעיר להציע

 

בשנים האחרונות הפכה תל אביב למטרופולין המרכזי של ישראל הן מבחינה תרבותית, הן מבחינה עסקית וכלכלית, מה שהופך אותה לעיר המגורים המבוקשת ביותר בארץ. ביחד עם שוק הנדל"ן הפורח בעיר התפתח שוק דירות יוקרה בתל אביב, והחלה פעילות ענפה בתחום דירות היוקרה בעיר, שכן משקיעים ורוכשים רבים מהארץ ומחו"ל מבינים את הפוטנציאל הגדול שטמון בתחום. חלק לא קטן מהדירות נרכשות לצורך השקעה וחלק למגורים.

מיקום ואופי הפרויקט  


מספר רב של פרויקטים נבנים בתל אביב מידי שנה. קרן פייר מציעה לרוכשים קירבה לים, ומיקום על קו החוף של העיר עם נוף מרהיב לים. פרויקטים הממוקמים בלב העיר עצמה מתאימים למי שרוצה להיות במרכז העניינים, ומעוניין בגישה נוחה לכל מרכזי הבילוי והקניות של תל אביב. הצפון הישן וצפון העיר הפכו ליעד מועדף של פרויקטים לדיור יוקרה בעיר. פרויקטים אלו קרובים לקהילה עמידה בעיר ומתאימים למשפחות ולאלו המחפשים את החלקים השקטים יותר של העיר.

לכל אזור בעיר יש את האופי המיוחד לו, אופי הקהילה המתגוררת בו, ובהתאם השירותים שמוצעים לדיירים. גודל הדירות בפרויקט, מספר החדרים והעיצוב הפנימי שלהן משתנה ומותאם לאופי הרוכשים. קרן פייר מציעה דירות קרקע, דירות גן, פנטהאוזים מפוארים ועוד מגוון דירות. דירות יוקרה בתל אביב של קרן פייר מעניקות לרוכשים מגוון הטבות ושירותים, החל מבריכה, חדר כושר וחדרי אירועים מפוארים, ועד חנויות יוקרה ומסעדות גורמה הממוקמות במתחם עצמו או בקרבתו. חלק מהפרויקטים, המיועדים למשפחות עם ילדים, ממוקמים בקרבת מוסדות חינוך מהטובים בעיר בהם לומדים ילדי השכבה העמידה בעיר.

דירות יוקרה בתל אביב כחלק מפרויקט שימור בתים


בשנים האחרונות חלה התעניינות גדולה בשימור ושיחזור בתים ישנים בעיר, זאת לאחר שב- 2003 הכריזה אונסק"ו על תל אביב –יפו כאתר שימור היסטורי עולמי. בתים שהוכרזו כבתים לשימור הם בעלי משמעות היסטורית, משמעות אדריכלית ובעלי אלמנטים ייחודים נוספים. פרויקט ייחודיי ומעניין  שהסתיים לא מזמן ומציע דירות יוקרה בתל אביב הוא פרויקט הירקון 96, פרויקט של קרן פייר, לשחזור בניין בעל ארכיטקטורה בסגנון הבאוהאוס. הפרויקט משלב שיחזור של הבניין הישן עם בניין מגורים מודרני ועכשווי שנבנה מעל החלק המשוחזר.