מאמרים בנושא אדריכלות ועיצוב פנים

עיצוב בתי מלון

על עיצוב בתי מלון

במלונות חשיבות מכרעת לעיצוב משום שהמלון רואה את האורח במרכז על כל עיצוב בתי מלון משמעותי ביותר

עיצוב חנות תכשיטים

על עיצוב חנות תכשיטים

מיקוד תשומת הלב לתכשיטים יכול להיות מתעתע לכן הוא פועל יוצא של עיצוב חנות תכשיטים, צריכה להוביל את הלקוח אל מבט מרוכז בתכשיטים עצמם.

עיצוב משרדים – חלק קריטי בהצלחת החברה

התדמית היא חלק בלתי  נפרד מההצלחה שלנו, כיחידים, כעסקים מקומיים וכחברות בינלאומיות. עיצוב משרדים הוא חלק בלתי נפרד ממיתוג החברה ועיצוב תדמיתה, והעיצוב הנכון מסייע לבנות את התדמית  של החברה הן בעיני העובדים והן בעיני לקוחות. רונית טל, אדריכלית ומעצבת פנים המתמחה בעיצוב משרדים, מסבירה מדוע לעיצוב המשרד חלק חשוב בהצלחת החברה ואיך עושים זאת נכון.

אדריכלות ועיצוב פנים

ביתנו הוא מבצרנו, או לפחות אמור להיות כזה, והמקום שבו האישיות שלנו אמורה לבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. אדריכלות ועיצוב פנים אמורים לעזור לנו להביא את האישיות שלנו לידי ביטוי ולהרגיש  בבית, בבית.

המדריך המלא לעיצוב בתים

הולך וגובר בשנים האחרונות הביקוש לעיצוב בתים, ואנשים רבים מעדיפים כיום להסתייע באנשי מקצוע המתמחים בתחום, אם לצורך עיצוב ביתם החדש ואם לצורך שדרוג של בית קיים. האדריכלית רונית טל, הנחשבת לאחת מהאדריכליות המשפיעות בישראל, מעניקה מעט רקע בכל הנוגע לטרנדים עיצוביים שבולטים כיום בזירת העיצוב.

אדריכל במרכז

אדריכל במרכז – בחירה מנצחת

הודות לתנופת הבניה בשנים האחרונות, רבים מחפשים אדריכל במרכז. בניית בית פרטי, הקמת מתחם משרדים או חנויות, בניית בניינים ודירות - אדריכל הוא "הלב והמוח" של כל פרויקט בנייה. לכן ישנה חשיבות עליונה לבחירת איש מקצוע מתאים במיוחד בשביל הפרויקט שלכם. רונית טל מסבירה על בחירת האדריכל לפרוייקט שלכם.


אדריכלות ועיצוב פנים לבית פרטי | רונית טל

אדריכלות ועיצוב פנים לבית פרטי

מעוניינים לשפר מגורים? להרחיב את הבית הקיים, או לעבור מבניין משותף לבית פרטי? בשלב זה של הכנות לקראת שיפור המגורים אתם בוודאי משרטטים לעצמכם חלומות בדבר הבית הבא שלכם - שיהיה מרווח, נעים, יוקרתי ונוח הכי שרק אפשר. הצוות המקצועי של רונית טל אינטרני אדריכלות נותן לכם את כל המידע שאתם צריכים על אדריכלות ועיצוב פנים לבית פרטי.

עיצוב חנויות

על עבודת האדריכלית בעיצוב חנויות ומשרדים

תכנון וגיבוש קונספט עיצוב למשרדים מחייב ניסיון רב, יצירתיות וכלים מקצועיים. זו משימה מורכבת ומאתגרת המחייבת לתאם צפיות עם הלקוח, לאפיין את צרכי העסק ושיטת העבודה במקום, להבין במה העסק נבדל מהמתחרים

עיצוב בתים קטנים | רונית טל

עיצוב בתים קטנים

אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים מול העוסק באדריכלות ועיצוב פנים הוא תכנון של בית קטן. וככל שהשטח קטן כך גדל האתגר. כיוון שכל בית אמור להכיל צרכים בסיסיים בצורה נוחה ונעימה, בלי להפוך את השטח לעמוס ולצפוף מידי. הצוות המקצועי של רונית טל אינטרני אדריכלות נותן לכם את כל המידע שאתם צריכים על עיצוב בתים קטנים.

פרויקטים מסחריים בתכנון רונית טל

פרויקטים מסחריים

הצלחתו של פרויקט מסחרי תלויה בגורמים רבים כמו מיתוג אטרקטיבי, תדמית עסקית ושיווק מסחרי. אולם אחד הדברים שעשויים לתת לפרויקט דחיפה קדימה הוא עיצוב הפנים והחוץ של הבניין. הצוות המקצועי של רונית טל אינטרני אדריכלות נותן לכם את כל המידע שאתם צריכים על פרויקטים מסחריים.

אדריכלות בתים

אדריכלות בתים - איך עושים את זה נכון

הבית הוא המקום הפרטי שלנו בעולם. כל אחד רוצה שתהיה לו היכולת לומר בסוף של יום ארוך: "הביתה". בעזרת אדריכל מתאים תוכלו ליצור את בית החלומות שלכם, אליו לא תפסיקו להתגעגע בכל פעם שתצאו מן הבית. הצוות המקצועי של רונית טל אינטרני-אדריכלות ועיצוב פנים נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על אדריכלות בתים.

אדריכל

תפקידו וחשיבותו של האדריכל

אדריכל (או ארכיטקט) הוא איש מקצוע אשר עוסק בתכנון מבנים, ומתמחה לעתים קרובות בעיצוב פנים, אדריכלות נוף או תכנון ערים, שכן מדובר במקצוע רב תחומי. עד למאה ה-19 היה האדריכל אמון הן על שלבי התכנון של פרויקט הבנייה והן על שלבי הביצוע שלו, אולם במרוצת השנים פינו האדריכלים את מקומם למהנדסי הבנייה בכל הנוגע לתהליכי הביצוע.

עיצוב-משרדים-גג3

עיצוב משרדים: לא רק סוגיה של אסתטיקה ויופי

אצל חלק לא מבוטל מאיתנו משמש המשרד שבו אנו עובדים כמעין בית שני, ואנו עשויים לבלות את מרבית משעות היום בין קירותיו ומסכי המחשב, כך שטמונה חשיבות עליונה לדרך שבה מעוצבת סביבת העבודה.עיצוב משרדים איננו סוגיה של אסתטיקה ויופי בלבד, אלא נועד להקנות את התנאים האופטימליים ליצירת סביבת עבודה ארגונומית, נעימה, יצירתית ופרודוקטיבית, כזו המאפשרת לעובדים למצות את יכולותיהם בדרך הטובה והיעילה ביותר, בד בבד לצורך בייצוג החברה והעובדים בצורה נאותה וראויה.

פרויקטים מסחריים

אדריכלות ועיצוב פנים - פרויקטים מסחריים

אדריכלות ועיצוב חללים מסחריים מהווה תחום מורכב הדורש הבנה מעמיקה לצד ניסיון רב. גם כשמדובר באדריכל ששמו הולך לפניו בתחום הפרטי, אין הדבר מבטיח בהכרח שהוא יצליח לקצור את אותן ההצלחות בפרויקטים מסחריים, שכן התחום המסחרי דורש שימוש במספר עקרונות ליבה מהותיים במהלך תכנונו של המבנה ואו החלל שבו פועל בית העסק.

עיצווב פנים ואדריכלות

בונים או משפצים בית? כל מה שצריך לדעת על אדריכלות ועיצוב פנים

במידה ואתם עומדים לקראת בניית בית חדש או מתכננים לשפץ בית קיים, לבטח נתקלתם בביטוי "אדריכלות ועיצוב פנים", וייתכן גם שאינכם מודעים להבדלים שבין שני התחומים הללו ומתחבטים בדילמה הנוגעת לשאלה האם להסתייע בשירותיו של האדריכל או שמא כדאי דווקא של מעצב הפנים?

אדריכלים מומלצים

מחפשים אדריכלים מומלצים? בואו וקבלו כמה טיפים לבחירה נכונה!

רונית טל, שדורגה מטעם הוצאת הספרים ע"ש אורלי רובינסון לאדריכלות ועיצוב פנים ברשימת האדריכלים המשפיעים ביותר בישראל, מסייעת לנו לעשות סדר בדברים ומעניקה כמה טיפים לבחירת אדריכלים מומלצים. רונית מסבירה שהאדריכל אמון על תכנון הבית וחלוקת חלליו הפנימיים, לרבות הוספת חלונות וחדרים או כל שינוי שנעשה במבנה הבית

אדריכלות ועיצוב פנים של רונית טל

חושבים לבנות את בית החלומות? כל מה שכדאי שתדעו על אדריכלות ועיצוב פנים

יישנם כמה הבדלים ברורים בין אדריכלות ועיצוב פנים החל מהעובדה שהאדריכלות דורשת לימודים אקדמיים (תואר b.arch) לעומת עיצוב פנים הכרוך בלימודי תעודה באחת מהמכללות השונות, ועד לסמכויות המואצלות על כל אחד מבעלי התפקידים.

רונית טל, המחזיקה במשרד "אינטרני" לאדריכלות ועיצוב פנים, מסבירה שהטשטוש בין התחומים נובע מכך שהם נושקים זה לזה ומשולבים באמנות, כששניהם עוסקים בתכנון חללים ועיצובם.

עיצוב חנות תכשיטים רונית טל

עיצוב חנויות בחוכמה

במידה ואתם בעלי עסק ויש ברשותכם חנות, דעו לכם כי עיצוב חנויות זהו פרט חשוב ביותר בכל הנוגע להצלחת העסק שלכם. במידה והחנות שלכם אינה מעוצבת או מעוצבת באופן רשלני, אתם עלולים לפגוע בפוטנציאל העסקי שלכם באופן ניכר, ואף להביא לכשלונה של החנות. תפעלו באופן חכם ובחרו במעצב פנים מנוסה אשר יוכל לסייע לכם ולהפוך את החנות למיוחדת.

אדריכלית ומעצבת פנים באזור המרכז

אדריכלית ומעצבת פנים – מדוע לבחור באחת כזו?

ברחבי הארץ ישנם לא מעט אדריכלים ומעצבי פנים שמציעים את שירותם לציבור הרחב. במידה ואתם מחפשים אדריכלית ומעצבת פנים שתהיה מסוגלת לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, כלומר כזה המתאפיין בעיצוב ססגוני, מיוחד ומקורי, וזאת לצד שירות מקצועי ומהימן, עליכם לחשוב טוב מאוד

אות-העיצוב אדריכלים מומלצים

אדריכלים מומלצים במרכז – כיצד ניתן למצוא כאלה?

מציאה של אדריכלים מומלצים במרכז זו משימה שלעתים עלולה להיות לא פשוטה בכלל. במידה ואתם מחפשים אדריכל או מעצב פנים שיעזור לכם לממש את הפרויקט שלכם ולעצב אותו באופן מרשים ויוקרתי, אזי כדאי שתקחו בחשבון את העובדה שישנם מספר כללים שעליכם לעקוב אחריהם בכדי למצוא את האדריכל הטוב ביותר בשבילכם

אדריכל

מציאת אדריכל מקצועי

מציאה של אדריכל מקצועי אינה דבר פשוט כלל וכלל. על מנת שתוכלו למצוא את האחד שיענה על הצרכים שלכם באופן המדויק ביותר, עליכם יהיה לנבור בשוק במשך זמן מה. אין ספק כי רבים מהאדריכלים בענף הינם כאלה אשר ניחנים בחובבניות רבה, כאשר הדבר היחיד שעומד לנגד עינם הוא הצ׳ק ולא טיב העבודה.

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים - הדרך שלך להצלחה

התחום של עיצוב משרדים הפך לחשוב ומבוקש כל כך וכיום יודעים כולם כי לעיצוב המשרד חלק מכריע בהצלחת העסק. אדריכלית הפנים, רונית טל, בעלת המשרד "אינטרני" לאדריכלות ועיצוב פנים ושזכתה באות העיצוב לשנת 2016, מסבירה על הקשר בין עיצוב והצלחה.

רונית טל זוכת פרס העיצוב

איך לבחור אדריכלי פנים באזור המרכז לעיצוב בתים פרטיים?

אנחנו אוהבים מידי פעם להתחדש ולהתרענן בכל דבר בחיינו, אנחנו מחדשים אווירה בכך שאנחנו יוצאים לחופשה במקום מיוחד, אנחנו מחליפים מלתחות בגדים או נעלים, רוכשים מכונית חדשה, מקשטים את עצמינו בתכשיטים חדשים, ולעיתים אנחנו אוהבים לשנות גם את הסביבה הטבעית שלנו בבית. אדריכלי פנים באזור המרכז תהיה הבחירה שלנו כשנרצה לעצב את הבית מחדש ולגוון קצת את הסביבה היומיומית שלנו.

אדריכל מגורים פרטיים - אינטרני אדריכלות

עבודת שיפוץ מתחילה עם אדריכל טוב

שיפוץ בית הוא משימה לא קלה הטומנת בחובה מורכבויות רבות. כדי להבטיח עבודה ברמה גבוהה שלוקחת בחשבון הכל מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של אדריכל מקצועי ומנוסה. כך תוכלו להבטיח שנים ארוכות של הנאה משיפוץ מקצועי ויסודי

2016-03-30-13-39-54-פרויקטים-מסחריים---רונית-טל

תכנון פרויקטים מסחריים

אדריכלות פרויקטים מסחריים היא תחום מורכב הדורש ניסיון רב מצד האדריכל והבנה מעמיקה של התחום. גם אם האדריכל הוא מהמקצועיים ביותר בתחום הפרטי, אין זה אומר בהכרח שיצליח להגיע לאותם תוצאות והישגים גם בתחום המסחרי.

אדריכלות ועיצוב פנים ביצוע רונית טל

כל מה שצריך לדעת כדי לבחור משרד אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלים מומלצים במרכז אינטרני אדריכלות רונית טל

אדריכלים מומלצים במרכז

אנשים רבים חולמים על שיפוץ הבית שלהם ושידרוגו למבנה שירגישו בו הכי בית שרק אפשר. תהליך שיפוץ של בית נראה על פניו פשוט הרבה יותר מתכנון של בית חדש, אך למעשה הוא טומן בחובו לא מעט אתגרים שצצים במהלך הדרך

אדריכלות ועיצוב פנים ביצוע רונית טל אינטרני אדריכלים

 אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכל

תפקידי האדריכל

בנייה של בית או מבנה ציבורי אחר אינה תהליך פשוט – אך היא מתחילה בראש ובראשונה כרעיון בדמיונו של אדריכל. אמנם העבודה עצמה נעשית לרוב על פי הזמנת לקוחות, אך על האדריכל להפעיל את שיקול דעתו בעת ההתאמה של המבנה לייעוד שלו, ולהוסיף את השקפתו הייחודית והיצירתית.

-אדריכלות-ועיצוב-פנים

אדריכלות ועיצוב פנים

עיצוב בית מצריך שילוב של אנשי מקצוע רבים, כל אחד בתחומו, אשר יחד יוצרים מכלול שלם ומושלם על פי רצונותיכם. בעת הבנייה יתנו את חלקם חשמלאים, קבלן, שרברב, אנשי מיזוג, ועוד רבים אחרים, כל אחד יתרום את חלקו לבית. אך כל פרוייקט של בנייה מתחיל ומסתיים, בסופו של דבר, באמצעות אדריכלות ועיצוב פנים.

רונית טל | עיצוב חנויות | אדריכל

כיצד עיצוב חנויות מתבצע?

Ronit_Tal_spiral_stairs

עיצוב משרדים בהתאם לדרישה

אדריכל

מתכנן להתחיל פרויקט בנייה חדש? בראש ובראשונה חפש אדריכל

בנייה של כל מבנה חדש, לא חשוב מאיזה סוג, דורשת אדריכל שיעמוד בראש תזמורת התכנון והבנייה וינצח עליה. הצלחת הפרויקט כולו תלויה רבות בכישוריו של האדריכל, בידע שלו, בניסיון שצבר במהלך השנים, במידת היצירתיות והמעוף שלו, ביכולתו לפתור בעיות ובמידה רבה בכימיה שנוצרה בינו לבין היזם. הבחירה באדריכל היא אולי החשובה ביותר בכל הפרויקט, לאחר הבחירה במיקום המגרש וגודלו, לכן חשוב שתעשה בקפידה ולאחר בחינה מדוקדקת של מספר מועמדים, לבחור את המתאים ביותר לכם.  רונית טל מספרת כיצד לבחור את האדריכל הנכון.

עיצוב משרדים

טיפים שימושיים בתחום עיצוב משרדים

כל בעל עסק השואף להצלחה מבין כי עיצוב משרדים הוא אחד הכלים המרכזיים להשיג זאת. דרך עיצוב המשרד הלקוח מקבל שדרים ומסרים שיעצבו גם את דעתו רגע לפני שהגיע לאיש המכירות, ישפיעו על מידת נכונותו לרכוש את המוצר ויכריעו במידה רבה את תוצאותיה של הפגישה עם איש השירות והמכירה. אחד הכלים המרכזיים ביותר בעיצוב דעתו של האדם וההשפעות הפסיכולוגיות עליו הוא באמצעות שימוש בצבע. זוהי גם הסיבה שהצבע מהווה כלי מרכזי בעיצוב פנים בכלל. האדריכלית ומעצבת הפנים רונית טל, נותנת לנו כמה טיפים חשובים לשימוש בצבע במשרד.

מיתוג, עיצוב משרדים או המשאב האנושי
 

מיתוג, עיצוב משרדים או המשאב האנושי – כמה רחוק אתה מכן ללכת כדי לגרום לעסק שלך להצליח?

תתפלא או לא, אבל מידת ההצלחה שלך תלויה באופן ניכר בנראות של המשרד שלך. אין עסק שקם בכדי להיכשל, כל העצמאים רוצים להצליח, והם גם מעוניינים שהעובדים שלהם ירצו את אותו הדבר כלפי העסק. אז מה אתה מוכן לעשות בשביל להצליח? כמו שתזמין לוגו מנצח לעסק, כך אתה צריך להזמין עיצוב משרדים מנצח כדי להצליח.

אדריכל ומעצב פנים

כשניגשים לפרויקט חשוב כמו בניית בית חדש, חשוב מאוד לקחת את אנשי המקצוע הטובים ביותר

שיבצעו את התפקיד, ויפיגו חיים מושלמים בחלום שלוקח בדרך כלל כמה שנים. התכנון הוא חלק חשוב מאוד בתהליך, וככל שיותר אלמנטים בתכנון ירוכזו על ידי אדם אחד, כך התמונה תהיה שלמה יותר. לכן אדריכל שהוא גם מעצב פנים, הוא בחירה מתבקשת כדי לייצר את הבית היפה ביותר, הנוח ביותר והמותאם במדויק לצרכים של בני הבית

אדריכלית רונית טל

אדריכל

עבודתו של אדריכל מורכבת מאספקטים שונים, למעשה הוא "חוזה" את המבנה לפני שהוא נבנה. בעת תהליך הבנייה כל אנשי הצוות פועלים לפי תוכניתו ולפי הנחייתו המדויקת, ללא העיצוב והתכנון שלו הבניין לא יממש את הפוטנציאל שלו ויהווה כישלון. הוא אחראי על גורמים שונים בתכנון המבנה שכל אחד מהם בעל חשיבות מכרעת.

אדריכלי פנים באזור המרכז

 

אדריכלי פנים באזור המרכז יהפכו כל דירה קטנה לדירה מרווחת

אם הדירה שלכם קטנה ונמאס לכם לחיות בצפיפות ובדוחק, אין צורך לארוז את החפצים ולעבור למקום אחר. כשהתקציב דוחק ואין אפשרות לעבור לדירה גדולה יותר, מחפשים אדריכלי פנים באזור המרכז, ומשכירים את שירותיו של אדריכל פנים מקצועי בעל ניסיון עם דירות קטנות, היודע להפוך כל דירה קטנה לארמון.

אדריכל

איך אדריכל הופך דירה קטנה למרווחת?

התחדשות היא דבר חשוב בחיים, היא מכניסה איתה אנרגיות חדשות, אוירה של שמחה, חמימות ופתיחות. ההתחדשות מוציאה אותנו מהרוטינה, ומייצרת גיוון. כל אדם אוהב להתחדש ולגוון, והגיוון הזה חשוב במיוחד כשאנו חיים בדירה קטנה. אדריכל טוב ומקצועי יכול בקלות להכניס רוח התחדשות ושינוי בדירה בעלת שטח קטן, תוך ייעול ומיקסום של השטח ויצירת תחושה של מרחב. האדריכלית, רונית טל, אספה עבורכם מספר טיפים שימושיים לחידוש דירה קטנה.

עיצוב בתים פרטיים רונית טל

 

מידע חיוני בנושא עיצוב בתים פרטיים

כולנו חולמים על הבית המושלם, בית שישלב נוחות, אווירה רגועה ונינוחה לצד פרקטיות ויעילות. בכדי לעצב עבורכם את בית החלומות שלכם התפתח התחום שנקרא אדריכלות בתים פרטיים. זהו תחום מרתק המשלב אומנות עם חזון ודיוק מושלם, הצובר תאוצה בעשורים האחרונים

אדריכלות ועיצוב פנים רונית טל

חדשות ומידע בנושא אדריכלות ועיצוב פנים

 אדריכלות ועיצוב פנים הוא תחום שנועד בכדי ליצור במיוחד עבורכם מבנה בטיחותי וסביבת מגורים נוחה המותאמת לסגנון חייכם החל מהפרט הקטן ביותר ועד הפרט האחרון.

עיצוב חנויות רונית טל

עיצוב חנויות - מראה מוכר

עיצוב חנויות דורש אלמנט נוסף של הבנת הפסיכולוגיה השיווקית והמכירתית, ושימוש בה בעת העיצוב. כשמעצבים עסק, חייבים לקחת בחשבון לא רק את האסתטיות, הייחודיות העיצובית והיופי, אלא גם את התחושה שיעביר העיצוב בלקוחות הנכנסים לעסק.

עיצוב בתים רונית טל

 

עיצוב בתים - הצימר הפרטי שלך

עיצוב פנים מקצועי, בעל ניסיון וידע יוכל בקלות להפוך את הבית שלכם, לצימר חלומי בו תרצו לבלות כל השנה, ויתן לכם את האפשרות לנוח ולהירגע מבלי להתאמץ יותר מדי עם כל הכרוך ביציאה מהבית. עוד על עיצוב בתים

עיצוב חנויות רונית טל

עיצוב חנויות רונית טל

עיצוב חנויות, הגם שהוא משתמש באותם כלים של עיצוב בתים פרטיים, הוא תחום שונה לחלוטין, בעל מטרות שונות ותוצאות שונות. בשני המקרים העיצוב הוא כלי להשגת מטרה מסוימת, אך המטרות שונות, באופן טבעי. רונית טל, מהאדריכלים המובילים בארץ, בעלת ניסיון רב בעיצוב בתים פרטיים, חנויות ועסקים שונים, מסבירה על ההבדלים בין עיצוב חנויות / מסחרי לעיצוב פרטי

אדריכלות ועיצוב פנים רונית טל

הבית שלכם, אדריכלות ועיצוב פנים

בחירת הגורם שיבצע עבורנו עבודות של אדריכלות ועיצוב פנים בעת תכנון בית חדש תקבע אם בסיום העבודות נקבל את בית חלומותינו או פשרה כלשהי שלעולם לא נחוש בה בנוח. רונית טל, אדריכלית מובילה ובעלת משרד האדריכלות המצליח אינטרני אדריכלות, מסבירה מדוע בחירת אנשי המקצוע שאיתם נעבוד היא קריטית

אדריכלות ועיצוב פנים רונית טל

אדריכלות ועיצוב פנים, מתרגלים לשלמות

גדולתם של אנשי מקצוע טובים העוסקים בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים היא ביכולתם להתאים לכל אדם את הבית שלו, ולכל חברה את המבנה המתאים לה בדיוק. כל אדם הוא מיוחד, ולכל עסק ייחודיות משלו, וסביבת המגורים או העבודה צריכה לשקף זאת, תוך כדי מילוי הפן הפונקציונלי שלה. האדריכלית רונית טל, מצמרת האדריכלים הישראלית, מספרת על היחודיות של אדריכלות ועיצוב פנים.

Ronit_tal_Schneider_medical_center

להיות אדריכלית פרוייקטים מסחריים

האדריכלית רונית טל, מהטובות בארץ, היא אדריכלית פרוייקטים מסחריים מצליחה, במקביל להיותה אדריכלית בתים פרטיים, מהיפים בישראל. השילוב בין שני התחומים אינו פשוט, אך יש קווי דמיון ביניהם. רונית מעידה כי היא אוהבת מאוד את שני התחומים גם יחד, ומרחיבה מעט על התחום שבדרך כלל מדברים עליו פחות – עיצוב פרוייקטים מסחריים.

עיצוב משרדים רונית טל

עיצוב משרדים לתכנן בית שני

התהליך של עיצוב משרדים דומה לתהליך עיצוב בתים פרטיים, אך גם שונה ממנו בפרמטרים רבים. רונית טל, בעלת משרד האדריכלות איטנרטי, המתמחה בעיצוב יוקרתי של בתים ומשרדים, מסבירה על התחום של עיצוב המשרדים.

אדריכלי פנים באיזור המרכז

מה יכולים לעשות בשבילך אדריכלי פנים באזור המרכז

אדריכלי פנים באזור המרכז ישנם לא מעט, אך הבולטת מביניהם היא רונית טל, בעלת משרד האדריכלות איטרנטי, ממשרדי האדריכלות המובילים בישראל, והיא מסבירה על חשיבותו של התכנון הנכון.

Ronit_Tal_spiral_stairs

הטרנדים האחרונים של  עיצוב משרדים

עיצוב משרדים הפך לנישה עיצובית חשובה,  מתוך ההבנה שעיצוב המשרד הוא קריטי לייעול העבודה, להרגשה הטובה של האורחים והלקוחות, וכחלק בלתי נפרד מהמיתוג של החברה. רונית טל, אדירכלית פנים , מספרת על האופנות האחרונות בעולם עיצוב המשרדים

Ronit_Tal_schemes

איך בוחרים אדריכלי פנים באזור המרכז

ממש כמו שיש ריכוז של מסעדות טובות במיוחד במרכז, כך גם עם מעצבי פנים. רונית טל, בעלת משרד האדריכלות "אינטרני אדריכלות ועיצוב בע"מ", מסבירה איך למצוא אדריכלי פנים במרכז הארץ.

 רונית טל  ronit_tal

עיצוב חנויות בטעם ובחוכמה

בכל פינה יש חנויות. בגדים, נעליים, צעצועים, תכשיטים, ממתקים... רוב האנשים אוהבים לקנות בחנויות שנראות מסודרות לעין ובעיקר לקבל יחס אישי. עיצוב חנויות

אדריכלות ועיצוב פנים רונית טל

אדריכלות ועיצוב פנים - רונית טל

אדריכלות ועיצוב פנים, הוא תחום מורכב אשר דורש מקצועיות חסרת פשרות. בסיכומו של יום, מי שיקבע את איכות המבנה בו תתגוררו, תהיה האדריכלית שאת שרותיה שכרתם, הן מבחינת היסודות ותכנון הפרויקט והן מבחינת עיצוב הפנים בחללים השונים בביתכם, להמשך מאמר אדריכלות ועיצוב פנים

רונית טל | עיצוב בתים

עיצוב בתים הוא עניין למקצוענים

עיצוב בתים אולי נראה עניין פשוט, אך שאיבת רעיונות ממגזינים אינה עיצוב, ובסופו של דבר אתם עלולים למצוא את עצמכם בבית עמוס טרנדים שאינם משתלבים זה בזה ויוצרים - להמשך מאמר בנושא עיצוב בתים

 

רונית טל | אדריכלות ועיצוב פנים

 

אדריכלות ועיצוב פנים בהתאמה אישית

בעשורים האחרונים הולכת וגוברת ההבנה שביתו של האדם הוא חלק מהביטוי האישי שלו, והתחום של אדירכלות ועיצוב פנים בהתאמה אישית החל לפרוח - להמשך מאמר בנושא אדריכלות ועיצוב פנים

רונית טל | עיצוב בתים

עיצוב בתים - שדרוג סביבת המחייה כאמצעי לשיפור איכות החיים

אחת האפשרויות לשיפור איכות החיים היא שדרוג סביבת המחייה, כשהתחום האמון על כך הוא תחום עיצוב הפנים. להמשך מאמר בנושא עיצוב בתים

אדריכלות ועיצוב פנים רונית טל

הצצה לעולם של אדריכלות ועיצוב פנים

יש הלומדים את תחום האדריכלות, אך לרוב זה מצריך כישרון ואהבה לעיסוק. השילוב בין אדריכלות ועיצוב פנים מעניק לבית או למבנה אותו מעצבים את השלמות. תחום האדריכלות הוא רחב מאוד .אדריכלות ועיצוב פנים

רונית טל | אדריכלות בתים פרטיים
 

אדריכלות בתים פרטיים - הדרך המושלמת לעיצוב החלום

אדריכלות בתים פרטיים מהווה תחום המשלב גישות, עקרונות, תפיסות, חומרים, טעמים, חלל ומרחב. זהו למעשה אחד התחומים היצירתיים והמאתגרים ביותר, בזכות האפשרות לתת ביטוי למשאת הנפש. להמשך מאמר בנושא  אדריכלות בתים פרטיים

רונית טל | עיצוב משרדים

עיצוב משרדים – תדמית היוצרת הצלחה

עיצוב משרדים הוא תחום שחייב להילקח בחשבון עם הקמתו של עסק, והוא למעשה אחד הקריטריונים החשובים הבונים את תדמיתו של העסק המוקם. גם עסק שכבר עובד ופועל, אז זקוק לשינוי תדמיתי, ימצא כי עיצוב מחודש של המשרד יכול לתרום לכך רבות, ולשנות לא רק את מראהו החיצוני ותדמיתו, אלא גם את התמורה הכלכלית שהעסק מניב. רונית טל מספרת על עיצוב משרדים

רונית טל | עיצוב בתים

עיצוב בתים – להכניס צבע לבית

שימוש בצבע הינו אחד האלמנטים העיצוביים הדורשים את הידע ואת הראייה הכוללת. עיצוב בתים מקצועי כולל את כל הכלים הנדרשים כדי לבצע את העבודה בחוכמה וביצירתיות, כך שהתוצאה שתתקבל תהיה מרנינת עיניים.רונית טל מרחיבה על עיצוב בתים

רונית טל | אדריכלות באזור ת

אדריכלות באיזור ת"א והמרכז

ארצנו הקטנה מתאפיינת בסוגי בנייה שונים ומגוונים, ולמעשה לא קיים זרם אדריכלי בולט ומשפיע, אלא היא מורכבת ממגוון שלם של סגנונות, בהתאם לרוח התקופה, חזונו של האדריכל ומיקומו של המבנה. עם זאת אנו מוצאים לכל אזור קווים שולטים. .
להמשך המאמר אדריכלות באיזור ת"א והמרכז

רונית טל | אדריכל

אדריכל – אומן בנפשו

אחד המקצועות האומנותיים ביותר הקיימים הוא מקצוע האדריכלות. מאדריכל כיום נדרשת רמה ביצועית גבוהה ביותר, לא רק בתכנון ורמת הבנייה, אלא גם ביצירתיות. .
להמשך המאמר אדריכל – אומן בנפשו

רונית טל | אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלות ועיצוב פנים - דירה קטנה או פנטהאוז

אדריכלות ועיצוב פנים הוא תחום אשר צובר תאוצה רבה בעידן הנוכחי בעיקר בשל הדרישה הגבוהה של קהל הצרכנים לשרות זה.ישנם לא מעט משרדים, בתים פרטיים, פנטהאוזים ועוד.
להמשך המאמר המלא אדריכלות ועיצוב פנים - דירה קטנה או פנטהאוז

רונית טל | עיצוב משרדים

עיצוב משרדים


עיצוב המשרד נותן לעסק כלים להפיכתו למוקד משיכה אטרקטיבי ללקוחות ועובדים חדשים. בחירה חכמה של מעצבת פנים מכשרת ייקח את המשרדים המודרנים רחוק למיתוג המשחק כהצלחה כלכלית מסחררת.
להמשך המאמר עיצוב משרדים

רונית טל | עיצוב חנויות

עיצוב חנויות

בשוק המסחרי העמוס בחנויות על ימין ועל שמאל חשוב לבדל את החנות שלך עם קונספט ייחודי. עיצוב חנויות יתן אופי ברור לחנויות הרשת שלך, ייצרו לקוחות חוזרים וירחיבו את הפניה לקהלים חדשים.
להמשך המאמר עיצוב חנויות

רונית טל | תכנון ועיצוב מלונות בתל אביב

תכנון ועיצוב מלונות בתל אביב

עיצוב מלונות מעניק למנהלי בתי האירוח אמצעי לתת מגע אישי למלון. העיצוב ישלב בין תחושת מרחב ורושם לפונקציונליות ונוחות לנופשים. בעזרת מעצבת הפנים איכותית ומנוסה לבדל את המלון שלך משטף המלונות בנוף המקומי ולתת לו צבע ואטמוספירה מרגשים.
להמשך המאמר תכנון ועיצוב מלונות בתל אביב

וילה בכפר סירקין אדריכל מתכנן אינטרני אדריכלות רונית טל

עיצוב בתים - עולם אפשרויות בלתי נגמר

עיצוב הבתים מתחיל מתוך שיתוף הפעולה המפרה בין המעצבת לקליינט. הלקוח מביא לשולחן את חלומותיו ודרישותיו והמעצבת את נסיונה הרב, כשרון ויצירתיות.
להמשך המאמר המלא עיצוב בתים - עולם אפשרויות בלתי נגמר

mishmar_2

אדריכלי פנים באזור המרכז

בתהליך בחירת אדריכלי הפנים במרכז מופעלת מערכת שיקולים מורכבת. הרצון להגיע לאדריכל הטוב ביותר מחייבת מציאת בעל המקצוע המנוסה במגוון פרוייקטים ומסוגל ליצור יחסי עבודה חיוביים בינו ללקוחות. מפגש מוחות שיוליד את יצירת המופת בדמות הבית, משרד, חנות או הבניין שלך.
לקריאת המאמר המלא אדריכלי פנים באזור המרכז

panta_1

אדריכלית - משרד בוטיק לתכנון בשיק

תכנון מקצועי מוקפד ומושכל של בית, משרד או כל מתחם מבונה מתחיל בהקשבה. הקשבה לצרכי הלקוח ולרצונותיו. גם לחלומותיו. לכל אחד מאתנו ישנה משאת נפש, משאלה, חלום ודמיונות על אודות בית חלומות... כל מה שמימושו מתחיל אצל אדריכלית.
לקריאת המאמר המלאאדריכלית - משרד בוטיק לתכנון בשיק

mimi3

אדריכלית הצלחה

אדריכלית שהינה גם מעצבת פנים מאפשרת לכם, לקוחות פוטנציאליים, לתפוס שתי ציפורים במעוף אחד: גם תכנון הבית וגם עיצובו. ביתו של אדם אינו רק מבצרו. הבית הוא החיק. הוא הקן. הוא אמור להיות חמים ונעים. להשרות שלווה ורוגע.
לקריאת המאמר המלא אדריכלית הצלחה

mimi1

עיצוב בתים - כשרעיונות מתממשים

עיצוב בתים מהווה תחום שיש בו שילוב של תפיסות, גישות, טעמים, עקרונות, חומרים, חלל, מרחב. ככזה הוא מאתגר ואטרקטיבי. ככזה הוא יצירתי. אדריכלית ומעצבת פנים תאפשר לכם להתגורר בבית שיהיה ביטוי ומיצוי משאת נפש.
לקריאת המאמר המלא עיצוב בתים - כשרעיונות מתממשים

moshav_1

אדריכלית ומעצבת פנים- סוף מעשה בתכנון תחילה

דווקא משום שעל טעם וריח אפשר לשוחח – אין הכרח להתווכח! מומלץ לשוחח. עדיף לעשות זאת עם מומחית בתחום התכנון והעיצוב. לרשותכם ולשירותכם, מי מכם שבונים בית חדש ומי מכם שמשפצים ומשדרגים בית קיים - רונית טל, אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה ויצירתית.
לקריאת המאמר המלא אדריכלית ומעצבת פנים - סוף מעשה בתכנון תחילה

sirkin_1
 

אדריכלות בתים פרטיים - הבית שעליו אתם חולמים

לכל אחד מאתנו יש חלום על בית. מבחינה זו כל בית, לרבות הקטן, הפשוט והצנוע שבבתים, הוא בית חלומות. מי שמסייעת להגשמת חלום על בית חלומות  הינה אדריכלית מומחית ומקצועית, רונית טל.
לקריאת המאמר המלא אדריכלות בתים פרטיים - הבית שעליו אתם חולמים

greece_8

להיות אדריכל בתים

האם ידעתם שמיטב המקצועות החופשיים והיוקרתיים כמו: רופא, מהנדס, רואה חשבון, עורך דין ואדריכל נמצאים באותו סטאטוס? הכשרתו של אדריכל בתים אורכת כחמש שנים ומסלול ההכשרה מקצועי ביסודו.
לקריאת המאמר המלא להיות אדריכל בתים

tal_ronit_merkaz

אדריכלות ועיצוב פנים - ביחס אישי ובטוב טעם

אדריכלות ועיצוב פנים, הוא תחום מורכב אשר דורש מקצועיות חסרת פשרות. בסיכומו של יום, מי שיקבע את איכות המבנה בו תתגוררו, תהיה האדריכלית שאת שרותיה שכרתם, הן מבחינת היסודות ותכנון הפרויקט והן מבחינת עיצוב הפנים בחללים השונים בביתכם.
לקריאת המאמר המלא אדריכלות ועיצוב פנים - ביחס אישי ובטוב טעם

אדריכל

אדריכל לעיצוב פנים ותכנון הבנייה

בחירת אדריכל חייבת להתבצע במקצועיות וסבלנות, משום שהוא זה שיעיד על איכות השיפוץ או עיצוב הבית אותו הינכם מעצבים. על האדריכל או האדריכלית לבנות תוכנית עבודה מקצועית בעת תכנון הבניה ועיצוב חלל הפנים ועל כן הם מהווים זרוע מרכזית בתוצאה הסופית.
לקריאת המאמר המלא אדריכל לעיצוב פנים ותכנון הבנייהן

ronit_tal_pnim

מגוון דירות יוקרה בתל אביב- כל מה שיש לעיר להציע

בשנים האחרונות הפכה תל אביב למטרופולין המרכזי של ישראל הן מבחינה תרבותית, הן מבחינה עסקית וכלכלית, מה שהופך אותה לעיר המגורים המבוקשת ביותר בארץ. ביחד עם שוק הנדל"ן הפורח בעיר התפתח שוק דירות יוקרה בתל אביב, והחלה פעילות ענפה בתחום דירות היוקרה בעיר.
לקריאת המאמר המלא מגוון דירות יוקרה בתל אביב- כל מה שיש לעיר להציע

ריצוף לבית – הבסיס לעיצוב

בשנים האחרונות נושא הרצפות בבתים הפך להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ומראהו הכללי. הרצפות יכולות לחלוטין לשנות את פני החלל בו הן מצויות, להוסיף או לגרוע ממנו. ריצוף לבית הוא דרך נפלאה לחזק את העיצוב הקיים, להדגיש צבעים, או לשבור אותם, או לעטר את רצפת החדר.
לקריאת המאמר המלא ריצוף לבית – הבסיס לעיצוב


אדריכל

אדריכל  - לבחור את הטוב ביותר לפרויקט שלך

בניית מבנה כלשהו, בין אם הוא מבנה פרטי ובין אם הוא עסקי, ציבורי או מסחרי, חייבת להתחשב באלמנטים רבים, המתלווים לבניית המבנה ומשקפים רעיונות, חזון ואופי העומדים מאחוריו. אדריכל טוב ילמד ויבין את מהותו וצביונו של המבנה אותו הוא צריך לתכנן, וידאג לעצב אותו בצורה שמשקפת את אלה, ומביאה אותם לידי ביטוי.
לקריאת המאמר המלא אדריכל  - לבחור את הטוב ביותר לפרויקט שלך

רונית טל אדריכלית ומעצבת פנים

עיצוב בתים – להפוך את הבית לחלום שהוגשם

מי אמר שאי אפשר להגשים חלומות? לכולנו יש את הבית שאנו חולמים עליו, ואנו מקדישים לכך לא מעט מחשבה ודימיון. הסיבה לכך היא פשוטה – הבית הוא המקום הבטוח שלנו, בו כולנו רוצים להרגיש פשוט טוב.

לקריאת המאמר המלא עיצוב בתים – להפוך את הבית לחלום שהוגשם

tal_ronit_merkaz

עיצוב בתים – שאלה של סגנון

רבים האנשים המחפשים דרכים לשדרג את חייהם לנוחות מקסימלית ויופי. השיטות לשדרוג הן שונות ומגוונות ולרוב דורשות מעט תעוזה ותקציב. עיצוב בתים הוא אחד התחומים הלוהטים ביותר, אותם מוצאים רבים כדרך לשדרוג סביבת מחייתם.

לקריאת המאמר המלא עיצוב בתים – שאלה של סגנון

רונית טל | אדריכלות ועיצוב פנים

הבית המיוחד בכפר סירקין

הבית המיוחד בכפר סירקין שתכננה מעצבת הפנים רונית טל שואב מאדריכלות מודרנית ומתפיסת החלל היפאנית לפיה החלל חובק את הטבע בתוכו ומביא את החוץ אל הפנים

 

וילה בסירקין

אדריכלים בונים את זרם האדריכלות בישראל של המאה 21

בין אם אתה משפץ את ביתך ובין אם אתה בונה בית חדש, אתה ודאי מחפש משרד אדריכלים טוב שיתכנן ויוביל את העבודה על הצד הטוב ביותר. אדריכלות מתבטאת ביופי ואסתטיקה, ולכל אדריכל חשוב יהיה להטביע את חותמו במבנה מרהיב ומרשים.

לקריאת המאמר המלא אדריכלים בונים את זרם האדריכלות בישראל של המאה 21

 

 

 

כך הפך התחום של עיצוב משרדים לחשוב ומבוקש כל כך וכיום יודעים כולם כי לעיצוב המשרד חלק מכריע בהצלחת העסק. אדריכלית הפנים, רונית טל, בעלת המשרד "אינטרני" לאדריכלות ועיצוב פנים ושזכתה באות העיצוב לשנת 2016, מסבירה על הקשר בין עיצוב והצלחה.