הבית שלכם, אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלית עיצוב פניםבחירת הגורם שיבצע עבורנו עבודות של אדריכלות ועיצוב פנים בעת תכנון בית חדש תקבע אם בסיום העבודות נקבל את בית חלומותינו או פשרה כלשהי שלעולם לא נחוש בה בנוח. רונית טל, אדריכלית מובילה ובעלת משרד האדריכלות המצליח אינטרני אדריכלות, מסבירה מדוע בחירת אנשי המקצוע שאיתם נעבוד היא קריטית.

 

מתחברים


מי שיבצע את עבודות האדריכלות ועצוב הפנים בבית שלכם חייב להיות מחובר אליכם בדרך זו או אחרת. בין בעלי המקצוע לבעל הבית חייבת להיות זיקה מסוימת, הקשורה לרעיונות משותפים, אזור מגורים, השקפת עולם דומה, העדפות אסתטיות דומות או כימיה אנושית פשוטה, שמאפשרת לכם לעבוד יחד בצורה הטובה ביותר.

כל זה חשוב מפני שעליכם לא רק לעבוד באופן צמוד לפרק הזמן הלא קצר של הבנייה ולהימנע ממריבות וויכוחים, אלא גם להגיע לעמק השווה מבחינה עיצובית, כך שהאדריכל או המעצב יכולים לעמוד מאחורי העיצוב הסופי ואתם תהיו מרוצים ממנו.

 

זה הבית שלכם


מי שעוסק במקצועות של אדריכלות ועיצוב פנים צריך להתגמש לקראת בעלי הבית ולהגשים את חלומם. על אנשי המקצוע להבין אתכם, ולדעת מהם הרצונות והשאיפות שלכם, מהו האופי שלכם ומהם תחביביכם, כדי שיוכלו לעצב את הבית – שלכם. אנשי מקצוע טובים ידעו למזג את כל הנתונים הללו לתוך תכנון ועיצוב שיאפשר לכם להרגיש הכי בבית שאפשר.

לאחר בחירת אנשי המקצוע שיתכננו ויעצבו את ביתכם, במהלך הפגישות איתם, תיבנו יחד את החזון העיצובי, עד ששני הצדדים יהיו מרוצים לחלוטין. האדריכל והמעצב ינסו להגשים בחומר את רצונותיכם, יציגו בפניכם רעיונות עיצוביים ויפתחו בפניכם אפשרויות שלא חשבתם עליהן.

 

הכל פתוח


בעלי מקצוע מהתחום של אדריכלות ועיצוב פנים, חשופים, מן הסתם, לאפשרויות ורעיונות רבים יותר מהאדם הממוצע, ולכן חשוב שיתוף הפעולה איתם. מחלוקות וחילוקי דיעות ייתכנו בהחלט, אך יש לדעת ליישב אותן בנחת רוח. מצד אחד אנשי המקצוע חייבים להיות קשובים לבעלי הבית, ומצד שני רצוי שבעלי הבית לא יגיעו נעולים על עיצוב מסוים שאין לסטות ממנו אלא פתוחים לרעיונות וגישות חדשות, אחרת אינכם זקוקים לאדריכל או מעצב פנים.