איך לבחור אדריכלי פנים באזור המרכז לעיצוב בתים פרטיים?


אנחנו אוהבים מידי פעם להתחדש ולהתרענן בכל דבר בחיינו, אנחנו מחדשים אווירה בכך שאנחנו יוצאים לחופשה במקום מיוחד, אנחנו מחליפים מלתחות בגדים או נעלים, רוכשים מכונית חדשה, מקשטים את עצמינו בתכשיטים חדשים, ולעיתים אנחנו אוהבים לשנות גם את הסביבה הטבעית שלנו בבית. אדריכלי פנים באזור המרכז תהיה הבחירה שלנו כשנרצה לעצב את הבית מחדש ולגוון קצת את הסביבה היומיומית שלנו.
 

אדריכלי פנים באזור המרכז אות העיצוב רונית טלמדוע חשוב לקחת אדריכל פנים המתמחה בבתים פרטיים?


אדריכלות פנים משתנה בין סוגי המבנים הדורשים עיצוב, ותלויה בסוג השינוי בו אנו מעוניינים. בתים פרטיים למשל, יקבלו התייחסות שונה מדירות בבתי מגורים, והם מצריכים לקיחה בחשבון של מרכיבים שונים, כגון: מספר הקומות בבית, האם מדובר בבית צמוד קרקע או בבית על עמודים, האם יש בבית גינה, האם זהו בית דו משפחתי או בית יחיד וכד'. אדריכלי פנים באזור המרכז יתחשבו גם בסביבה החיצונית לבית, וידאגו לשמור על הרמוניה בין הבית הפרטי המעוצב מחדש לבין הרחוב.

הבדל נוסף מתבטא בהיקף העבודה המתבקשת לבית הפרטי, והוא יכול להסתכם בשינויים קלים של מספר אלמנטים בבית, צביעת הקירות והחלפה של הרהיטים, ויכול גם להגיע לכדי שיפוץ רציני. שיפוץ הופך את הפרויקט למורכב, ודורש מקצוענות של מספר גורמים המתמחים כל אחד בתחומו. אדריכל הפנים הממונה על הפרויקט ידע כמובן עם אילו בעלי מקצוע כדאי לעבוד, כדי להביא את הפרויקט לתוצאות גבוהות.
 

חשיבות התכנון


אדריכלות פנים של בתים פרטיים דורשת תכנון קפדני ומורכב, מאחר וישנם אלמנטים רבים הדורשים התייחסות, המציבים בפני האדריכל אתגרים לא פשוטים, כגון: הקונסטרוקציות הקיימות בבית והתשתיות הנמצאות בו. תכנון נכון דורש מהאדריכל להיעזר בשירותיו של מהנדס קונסטרוקציה ובחוות דעתו המקצועית, אשר תבטיח שמירה על יציבות הבית ובטיחותו עם ביצוע השינויים. כמו כן, יש צורך בשירותיו של מודד מוסמך לשם מדידה מדויקת של הבית ושטח המגרש.
 

אדריכל פנים מומחה לבתים פרטיים


התהליך המורכב מחייב עבודה עם אדריכל פנים המבין לעומק את המורכבויות הרבות הקיימות בבית פרטי, ומנוסה מספיק בתחום. עם השלמת העבודה על שלד הבית, יתחיל האדריכל בעבודת העיצוב של פנים הבית. בחיפוש אדריכלי פנים באזור המרכז בידקו את מידת התמחותם בבתים פרטיים. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הפרויקטים של רונית טל בתחום.לצפייה בפרויקטים

 

 עיצוב-פנים-מגורים-פרטיים-רונית-טל