איך בוחרים אדריכלי פנים באזור המרכז

Ronit_Tal_spiral_stairsמרכז הארץ הוא, ובכן, מרכזי. כלומר, כל מה שאתם רוצים להשיג במרכז אתם יכולים, וישנו שפע של היצע ומגוון בכל תחום. בתחומים מסוימים מדובר ביתרון ברור, אך בתחומים אחרים הוא עלול ליצור בלבול. דוגמא לכך היא בחירת אדריכלי פנים באזור המרכז, או כל בעל מקצוע אחר, למעשה. בעלי מקצוע טובים יש בכל הארץ, כמובן, אך ממש כמו שיש ריכוז של מסעדות טובות במיוחד במרכז, כך גם עם מעצבי פנים. רונית טל, בעלת משרד האדריכלות "אינטרני אדריכלות ועיצוב בע"מ", מסבירה איך למצוא אדריכלי פנים במרכז הארץ.


יש לך ניסיון?


כאשר אתם נמצאים בתחילתו של המסע לבית החלומות שלכם ומחפשים מעצבת פנים, הניסיון המעשי שלו הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר. לא רק נסיונו המצטבר בכלל, אלא גם נסיונו בעיצוב דירות כמו שאתם רוצים. אם אתם מחפשין בית צנוע ואילו האדריכל מעצב בדרך כלל בתים לאלפיון העליון, לא בטוח שכדאי שתשכרו דווקא את שירותיו, לדוגמא, גם אם אהבתם את עבודתו מאוד.


גולשים ונפגשים


לאחר שתגלשו ברשת באתרים של אדריכלים ומעצבי פנים שונים ותתרשמו מהם, כדאי, מומלץ ורצוי לבדוק את תיק העבודות של אדריכלי הפנים שנראים לכם מתאימים יותר עבורכם. לאחר שצימצמתם את הרשימה ל 2-3 אדריכלים נבחרים, כדאי להשקיע ולבקר פיזית בבתים שעוצבו על ידם, לדבר עם הלקוחות וכו'. אם אתם גרים במרכז, התרכזו בחיפוש אדריכלי פנים באזור המרכז, ומצאו את הפרוייקטים הקרובים אליכם ששווים ביקור והתרשמות.


בחירה סגנונית


אדירכלי פנים באזור המרכז שונים מאוד בסגנון העיצוב שלהם זה מזה. כפי שציינו כבר, כדאי להתרשם מתיק העבודות של האדריכל ומדירות ובתים שעיצב, כדי לבדוק האם הסגנון של האדריכל הנבחר אכן מתאים לכם ולסגנונכם. נסו לבדוק לא רק האם העיצוב יפה בעיניכם, אלא גם האם תוכלו להרגיש בבית במקום שמעוצב כך. הבית אמור להיות נוח ונעים לאדם, ולא לתת לו תחושה שהוא אורח במקום זר או שהוא חי במגזין עיצוב. מצאו את הסגנון המתאים לכם באופן אישי, שיאפשר לכם להיות נינוחים ורגועים בבתיכם, ולאהוב כל רגע שאתם שוהים בו.