אודות רונית טל

 

אינטרני אדריכלות ועיצוב בע"מ הוקם כמשרד לאדריכלות ולעיצוב על ידי רונית טל. בעלת נסיון רב שנים בתכנון בתים פרטיים יוקרתיים, בניינים, דירות, משרדים וחנויות בארץ ובחו"ל. התכנון הייחודי והירידה לפרטים יוצרים חווייה והפתעה בשילוב עם פונקציונליות לא פשרנית העונה לצרכיו של כל לקוח.

רונית טל, בעלת הסגנון העיצובי הבינלאומי המשופע בקווים נקיים, מודרניים, חדשניים ועדכניים, נבחרה על ידי מגזין בניין ודיור לעצב עבורם את החלקים העיקריים של "פרוייקט המאה". 

 

אינטרני אדריכלות

משרד אדריכלות ועיצוב  "אינטרני" של רונית טל מספק ללקוחותיו ליווי צמוד משלב גיבוש התוכנית ועד לגמר הבנייה הכולל תוכניות מפורטות, הדמיות תלת ממדיות וקטלוג חומרי גמר. "אינטרני" כמשרד אדריכלות בוטיק, מקפיד על  תשומת לב אישית לכל לקוח ומעניק ללקוחותיו תכנון הרמוני, מאוזן, בעל יופי ונוחות תוך מיקסום האפשרויות הגלומות בכל פרוייקט במקביל לדיאלוג פורה עם הלקוח והתאמה לסגנונו וטעמו האישי.

בשנת 2016 זכתה רונית טל באות העיצוב בזכות השימוש המיוחד בצורניות מוקצנת ושילוב עם חומריות ודימויים בלתי שגרתיים.

 

החזון

רונית טל מאמינה שהעיצוב היה תמיד חלק ממנה עוד כילדה... לדעתה, אדריכלים ומעצבים נולדים עם עוד רכיב בגוף, ניתן לקרוא לזה "אקסטרה רגישות לאסתטיקה". לדבריה, האדריכלים עוסקים מדי יום במחשבה כיצד ניתן לייעל, לייפות ולחדש את סביבות המחייה שלנו. הם טורחים על מציאת פתרונות הנדסיים נוחים, מתוך יצירתיות וחדשנות לטובת האנושות כולה.

רונית טל מאמינה כי סביבת חיים ועבודה מעוצבת, מושקעת, מזמינה, נוחה וידידותית מקרינה על איכות החיים שלנו. ובעצם, למה לא לחיות הכי טוב שאפשר? בחללים מרשימים, מרהיבים ומותאמים בדיוק לצרכים המדוייקים שלכם, של המשפחה או של סביבת העבודה. אדריכלות בוטיק לשיטתה הינה היכולת לייצר הקשבה אמיתית לצרכים וליצור ביחד יצירה חד פעמית תוך שימוש במגוון עצום של חומרים אשר נבחרים בקפידה להגשמת החלומות שלכם.

 

רונית טל

נקודת הפריצה העיצובית האישית של רונית טל הייתה כשעיצבה את ביתה הפרטי. "הבנתי שיש לי הכישרון והיכולות להפוך את הדמיון הפרוע שלי למציאות. אחרי שנים של תכנון, מחשבה, דמיונות וחלומות צעדתי לתוך מציאות חדשה שזכיתי לייצר במו ידיי. זה היה רגע מופלא שבו הבנתי את הייעוד שלי והיכרתי בסגולות שיאפשרו לי להשפיע על סביבת חייהם שלי ושל אחרים. אתם, מוזמנים ליהנות מהקסם.
 

צפו בפרויקטים מסחריים

צפו בבתים פרטיים