אדריכלי פנים באזור המרכז יהפכו כל דירה קטנה לדירה מרווחת

אם הדירה שלכם קטנה ונמאס לכם לחיות בצפיפות ובדוחק, אין צורך לארוז את החפצים ולעבור למקום אחר. כשהתקציב דוחק ואין אפשרות לעבור לדירה גדולה יותר, מחפשים אדריכלי פנים באזור המרכז, ומשכירים את שירותיו של אדריכל פנים מקצועי בעל ניסיון עם דירות קטנות, היודע להפוך כל דירה קטנה לארמון.

 

אדריכלי פנים באזור המרכזאיך מצליחים אדריכלי פנים באזור המרכז לעשות זאת?

 

עקרונות העיצוב הם מאוד ברורים ומוגדרים, ומהווים את הטכניקה המוכנסת אל תוך היצירתיות. עיצוב פנים הוא אומנות לכל דבר, ובדיוק כמו בתחומי אומנות אחרים, ישנם חוקים מסוימים ליצירת אפקטים. כשמעצבים דירה חשוב להבין מה אנחנו רוצים להשיג מלבד הפרקטיות והיופי, ולהשתמש בעקרונות כדי להשיג זאת. כשמעצבים דירה קטנה חשוב מאוד להכיר את הטכניקות שיביאו ליצירת אשליה של גודל, ויצירת תחושה מרווחת יותר בתוך הבית. את משרדה של רונית טל תמצאו ברשימת אדריכלי פנים באזור המרכז, עם ניסיון רב שצברה בעיצוב דירות קטנות, והיא מביאה בפניכם כאן כמה רעיונות ליצירת תחושה של מרחב לדירה קטנה.

 

צובעים את המרחב

 

אחד הדברים החשובים ביצירת תחושה של מרחב, הוא שימוש נכון בצבע. צבעים בהירים מגדילים את החלל ויוצרים אווריריות ותחושה של מרחב. לא מומלץ לעשות שימוש ביותר מצבע אחד בחלל קטן, אלא להשתמש בגוונים של אותו הצבע. ברק בצבע מוסיף אור ומרחב. למרצפות הרצפה נבחר גם כן צבעים בהירים, וחשוב לזכור שגם המרצפות הם חלק מהחלל, ולכן רצוי שלא יהיו בצבע שונה מהקירות, אלא בגוון אחר. משחקי תאורה תורמים גם הם ליצירת עומק ונפח לחלל, באמצעות שימוש ביותר מאמצעי תאורה אחד.

 

ריהוט חכם – עיצוב חכם

 

את ההפרדה בין החללים מומלץ ליצור מקירות זכוכית שקופים, או מחיצות שניתן לפתוח או לסגור אותם בשעת הצורך. שימוש בריהוט חכם הוא כלי חשוב כשמעצבים דירות קטנות. מיטות נשלפות, מקומות אחסון לא שגרתיים, כגון: מדפים בגב הספה, ספות עם אפשרות אחסון, ספסל המשמש כארגז אחסון, שולחן בעל מגירות או מדפים ועוד. נישות בקיר גם מהוות מקום אחסון טוב ושימושי שאינו תופס מקום. לקבלת טיפים ורעיונות נוספים או פשוט לעצב את הבית עם ידיים מקצועיות, חפשו עוד היום אדריכלי פנים באזור המרכז, והיפכו את הדירה שלכם למרווחת.