אדריכלית - משרד בוטיק לתכנון בשיק

 אדריכלות פנים באזור המרכז

אדריכל מגורים פרטיים - וילה

 רונית טל | אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכל מגורים פרטיים

 אדריכלות ועיצוב פנים של רונית טל  אדריכלות ועיצוב פנים של רונית טל

 אדריכלית - משרד בוטיק לתכנון בשיקתכנון מקצועי מוקפד ומושכל של בית, משרד או כל מתחם מבונה מתחיל בהקשבה. הקשבה לצרכי הלקוח ולרצונותיו. גם לחלומותיו. לכל אחד מאתנו ישנה משאת נפש, משאלה, חלום ודמיונות על אודות בית חלומות... כל מה שמימושו מתחיל אצל אדריכלית. לרשותכם ולשירותכם משרד אדריכלות בהנהלתה של בעלת מקצוע , רונית טל המאופיינת בסגנון עיצובי חובק עולם, השואבת את השראתה ממסורות ומסגנונות מגוונים ומביאה לידי ביטוי את יצירתיותה המקוריות במגוון מבנים שטבועים בחותמה.

רונית טל, בעלת שם ומעמד תלווה אתכם החל בגיבוש תכנית הבנייה וכלה עם סיומה. לקוחותיה מקבלים דיווח מתמיד על אודות כל שלבי התכנון ויכולים להיווכח במוצריו באמצאות הדמיית מחשב תלת ממדית.

כל לקוח הוא לקוח VIP ונהנה ממלוא תשומת הלב. בתכנון הבית המבוקש יילקחו בחשבון כל הפרמטרים מתוך מאמץ מתמיד ורצוף ליצור מתאם בין הרצוי למצוי. תיק עבודות עשיר, הכולל מאות יחידות שתוכננו על ידה בארץ ובעולם, בתים פרטיים ומוסדות ציבור, עשוי להעיד על כישוריה המוכחים של האדריכלית, אבל אף שטוב ויפה מראה עיניים ובהמלצות, אתם מוזמנים להתנסות בפגישת היכרות אישית עם בעלת המקצוע על מנת ללמוד מקרוב על שיטת העבודה ועל תכניתה.

 

אדריכלית ומעצבת אסתטיקה שימושית


יפה ומרהיב ככל שיהיה, בית אמור לשמש למגורים. ממנו דייריו יוצאים ואליו הם שבים. הוא העוגן. זה המקום שבו הם אמורים להרגיש בבית. האדריכלית שתבחרו תגבש את הפתרונות המיטביים לצרכים ולרצונות תוך ניצול מרבי ומיטבי של החלל ובחומרים שונים ומגוונים שיעניקו לכם לא רק איכות מגורים אלא חוויית מגורים מתמדת.

על מנת לאפשר לכל לקוח לקבל את שירותיה המקצועיים הטובים ביותר של מי שאדריכלוּת היא עבורה התחום שבו באים לידי ביטוי ומיצוי כל היכולות והכישורים, ניתן ומומלץ ליצור קשר באמצעות הטלפון או הטופס המקוון המופיע באתר.

אדריכלית עם ניסיון עשיר נגישה וזמינה עבורכם לתכנון ביתכם החדש או לשיפוץ ביתכם הקיים, אשר לאחר שדרוגו ייראה כחדש. גם אם נראה לכם, מכל סיבה שהיא, שיהיה קשה ליישם את רצונותיכם או להגשים את חלומכם על בית חלומות אידיאלי - אל תוותרו על החלום. הגעתם לכתובת הנכונה שבו תתחילו להגשים אותו כאן ועכשיו.