אדריכלית ומעצבת פנים - סוף מעשה בתכנון תחילה

 

       רונית טל אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלית ומעצבת פנים - סוף מעשה בתכנון תחילה

דווקא משום שעל טעם וריח אפשר לשוחח – אין הכרח להתווכח! מומלץ לשוחח. עדיף לעשות זאת עם מומחית בתחום התכנון והעיצוב. לרשותכם ולשירותכם, מי מכם שבונים בית חדש ומי מכם שמשפצים ומשדרגים בית קיים - רונית טל, אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה ויצירתית.

כאשר מי שמופקדת על תכנון הבית היא לא רק האדריכלית שלו אלא מי שתהיה מעצבת הפנים בו ניתן להשיג בכך יתרונות רבים. אחד החשובים והמרכזיים שבהם הוא תפיסת האחדות העומדת בבסיס התכנון, כאשר המבנה מותאם לרצון הדיירים וצרכיהם.

בתכנון אדריכלי של הבית נלקחים בחשבון מכלול השיקולים, תוך כדי שמירה על מסגרת תקציב נתונה. דיירים רבים אינם מבינים את חשיבותו המכרעת של תכנון אדריכלי שנותן ביטוי לא רק לרצונות אלא לצרכים, להרגלי החיים, לכל מה שקובע את איכות החיים בבית. כבר לאחר מפגש ראשון עם האדריכלית והמעצבת הם מבינים זאת היטב...

 

אדריכלית ומעצבת פנים - מגשימה חלומות בהקיץ


רונית טל, אשת מקצוע מציעה לכם תכנון אדריכלי של בתים פרטיים, מוסדות ציבור, חנויות ועוד. היכולת לראות את התמונה המלאה, הכוללת, עם ירידה לפרטי פרטים, מבטיחה לכם ניצול מרבי ומיטבי של כל חללי הבית וכל מטר רבוע בתוכו.

אדריכלית ומעצבת פנים מלווה אתכם, הלקוחות, מפגישת ההיכרות והייעוץ הראשונית במשך כל שלבי התכנון והבנייה. התהליך מתבצע בשקיפות מלאה תוך שיתוף פעולה הדוק. תוכלו לראות את הבית קורם עור וגידים באמצעות הדמייתו התלת ממדית במחשב.

עיצוב פנים מרהיב, באמצעות שילוב הרמוני של חומרים, טקסטורות ומרקמים, מאפשר להעצים לא רק את מראהו של הבית אלא את תחושת הביתיות החמה והנעימה של דייריו.

אחד המאפיינים הייחודיים המובהקים של אדריכלית ומעצבת פנים – על כך יעידו וזאת יגידו לקוחות שזכו ליהנות מפירות התכנון, המחשבה והיצירתיות שלה, הינו היחס האישי הקשוב והסבלני ותשומת הלב המוקפדת שהיא מעניקה לכל לקוח על מנת לצמצם, לא פעם עד כדי ביטול מוחלט, את המרחק בין הבית הרצוי לבין הבית המצוי.