אדריכלית ומעצבת פנים – מדוע לבחור באחת כזו?


אדריכלית-ומעצבת-פנים רונית טלברחבי הארץ ישנם לא מעט אדריכלים ומעצבי פנים שמציעים את שירותם לציבור הרחב. במידה ואתם מחפשים אדריכלית ומעצבת פנים שתהיה מסוגלת לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, כלומר כזה המתאפיין בעיצוב ססגוני, מיוחד ומקורי, וזאת לצד שירות מקצועי ומהימן, עליכם לחשוב טוב מאוד. זאת בשל העובדה שהמבחר הגדול של האדריכלים ברחבי הארץ יאלץ מכם לברור היטב ביניהם בכדי למצוא את הטובים ביותר.
 

אז מדוע כדאי לכם לעבוד עם אדריכלית מקצועית?

 

עיצוב לפי בקשה
 

בעזרתה של אדריכלית ומעצבת פנים מקצועית ובעלת ניסיון תוכלו לממש את החזון העיצובי של על הצד הטוב ביותר וללא רבב. כך למשל, אם אתם שואפים שהדירה שלכם תעוצב בסגנון מודרני ובאופן מיוחד שעונה על הצרכים האישיים שלכם, תוכלו פשוט לבקש את מהאדריכלית עימה תשתפו פעולה, והיא וודאי תעשה הכל בכדי לעזור לכם בסופו של דבר.
 

עלויות זניחות
 

בהשוואה לתועלת שתוכלו להפיק מעיצוב בעזרתו של גורם מוסמך ומקצועי, ניתן לומר שהעלויות של עיצוב ותכנון מבנים הינן זניחות למדי, וזאת כאשר לוקחים בחשבון הוצאות גדולות אחרות שכרוכות בתכנון דירה בדרך כלל.
 

תכנון קפדני ורציני
 

עבודה עם אדריכלית מקצועית תאפשר לכם לתכנן את הדירה או המבנה שלכם באופן מקצועי, קפדני ורציני למדי. איש מקצוע יוכל לשים את האצבע על הדברים שדורשים שינוי ויוכל לסייע לכם בכל פרט ופרט שקשור בתכנון הדירה בסופו של דבר. כך שאם אתם מחפשים דרך פשוטה לשדרג את הדירה שלכם, זה הדבר בשבילכם, ללא ספק.
 

רונית טל אינטרני- משרד אדריכלות מוביל


לעבוד עם הטובים ביותר? תוכלו לפנות עוד היום למשרד האדריכלות ועיצוב הפנים של רונית טל. המשרד מחזיק בניסיון עתיר שנים וניתן לייחס לו הצלחות רבות בתחום העיצוב ואינספור לקוחות מרוצים. כך שבמידה ואתם רוצים לעבוד עם אנשי מקצוע שיעשו הכל בכדי לממש את חזונכם העיצובי בתמורה למחירים הוגנים, אתם מוזמנים לפנות למשרד האדריכלות בראשותה של רונית טל, אשר רבים מחשיבים אותה בתור אדריכלית ומעצבת פנים מובילה בארץ ובמרכזה.

אדריכלות ועיצוב פנים הולכים יד ביד, אבל, למעשה, יש ביניהם מספר הבדלים בולטים, כאשר לכל אחד מאנשי המקצוע ישנו תחום ההתמחות, ההסמכות ותחומי האחריות שלו. שילוב בין אדריכלית ומעצבת פנים יכול להוות שילוב יעיל למדי, כאשר אתם מתכננים בית מבסיסו או משפצים בית ונדרשים לכם תכנונים משני הסוגים. בנוסף לכך, אדריכלית ומעצבת פנים שהינה בעלת שליטה מרבית בשני התחומים, כמו רונית טל, למשל, יכולה לחסוך עבורכם את ההתנהלות מול שני אנשי מקצוע, אשר, בשורה התחתונה, תחומי האחריות שלהם משלימים זה את זה.

 

אדריכלית ומעצבת פנים - מה ההבדל?

בין שני תחומי העיסוק הללו קיים הבדל בסיסי, המתחיל בהכשרתם המקצועית של העוסקים בתחומים השונים: אדריכלים נחשבים למוסמכים לתכנון בתים, דרך לימודים שאורכם חמש שנים במוסד מוכר בישראל. לאחר סיום לימודיהם, מחויבים האדריכלים בתקופת התמחות כשבסיומה יעמדו בפני מבחן הסמכה. אז, ורק אז, יוכלו להירשם ולהציג את עצמם כאדריכלים מוסמכים. תעודת ההסמכה לאדריכלות מקנה לאדריכל את הזכות החוקית לתכנן בתים פרטיים ולאחר הסמכתו, מקבל האדריכל סמכויות תכנון שאינן מוגבלות. לעומתם, מעצבי פנים עוברים הכשרות מקצועיות שונות (שאורכן משבוע אחד ועד לשנתיים), או, לומדים לתואר בעיצוב פנים במשך שלוש עד ארבע שנים (תלוי במוסד הלימוד), גם לימודים אלה אינם מעניקים להם סמכויות תכנון בלתי מוגבלות (בניגוד לאדריכלים), ובסיום לימודיהם, הם רשאים לעסוק בעיצוב חללי פנים בלבד.

 

כיצד יודעים מה אתם צריכים - מעצב פנים או אדריכל?

מאחר ועיצוב פנים נוגע לסוג התמחות אחד ואדריכלות לאחר, לא אמורה לעמוד בפניכם בעיה גדולה מידי בהחלטה - כאשר מדובר בעיצוב חללי הפנים של הבית - מעצב פנים הוא איש המקצוע המתאים עבורכם. לכל השאר - האדריכל. חשוב לציין, כי בקטעים מסוימים לאורך תהליך הבניה או השיפוץ, שני אנשי המקצוע יצטרכו לעבוד האחד מול השני, מה שעלול לשים אתכם בנקודה לא נוחה, במידה וקיימים ביניהם חילוקי דעות. אבל, יתכן שהדרך הקלה והיעילה ביותר היא לבחור אשת מקצוע שהיא אדריכלית ומעצבת פנים על מנת לפתור את הדילמה.