אדריכלית ההצלחה

 

   אדריכלית adrichalit

 

אדריכלית שהינה גם מעצבת פנים מאפשרת לכם, לקוחות פוטנציאליים, לתפוס שתי ציפורים במעוף אחד: גם תכנון הבית וגם עיצובו. ביתו של אדם אינו רק מבצרו. הבית הוא החיק. הוא הקן. הוא אמור להיות חמים ונעים. להשרות שלווה ורוגע.
מאחר שסוף מעשה במחשה תחילה - ישנה חשיבות רבה לכך שהחשיבה נעשית כחלק מתכנון מקצועי מושכל. אף שאין להקדים את המאוחר, זה המקום וזה הזמן שבו אתם יכולים להתחיל לברך על המוגמר...
על מנת להבטיח לעצמכם בית אשר ייוותר כבית חלומות גם כאשר תקיצו בו מדי בוקר, מומלץ להפקיד את מלאכת תכנונו ועיצובו בידיה של אדריכלית מנוסה, אשר בתיק העבודות (הממשי והווירטואלי) תוכלו להתרשם ממספר רב של פרויקטים, ציבוריים ופרטיים, בתים בגדלים ובצורות שונים, משרדים, חנויות, ומלונות אשר עיצובם טבוע בחותמה הייחודי.

 

אדריכלית בטעם אישי


לכל אדם ישנם טעם וסגנון אישיים. כאשר אנחנו מתכננים מעבר לבית חדש, ודאי נרצה שהוא יענה על צפיותינו. האדריכלית והמעצבת תיפגש אתכם לפגישת היכרות, הקשבה, לימוד וייעוץ. לאחר שהיא תתוודע אל הצרכים, הרצונות, ההעדפות וכמובן גם לאחר בחינת האפשרויות התקציביות - היא תתחיל במלאכת תכנון הבית.
בתכנון הבית ובעיצובו יושם דגש על רווחת דייריו ופרטיותם, בד בבד עם יצירת מרחב ציבורי אפקטיבי ודקורטיבי. כאשר מלאכת עיצוב בתים נעשית על ידי אדריכלים מקצועיים – אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי ניתן יהיה לצמצם עד למינימום האפשרי את המרחק בין הרצוי לבין המצוי.
מאחר שבית אינו מוזיאון והוא סביבת החיים הטבעית של דייריו חשוב שלכל אחד מהם יהיה מרחב מספיק לנוע בו; שיוקצו בו חדרים ופינות שבהם יוכל כל אחד מהדיירים לייחד לעצמו מקום אישי משלו. האדריכלית תספק לכם מענה מיטבי על כל הצרכים, הרצונות וציפיותיכם הטבעיות והלגיטימיות מבית בכלל ומבית חדש בפרט.
תכנון הבית מתבצע תוך שקלול כל הפרמטרים הרלוונטיים, אשר במסגרתם מיוחדת תשומת לב לאזור, לסביבה, לנוף, לנגישות, לאופן שבו עשוי הבית להשתלב במרחב ועוד. אם חשוב לכם כי מלאכת תכנון הבית ועיצובו ייעשו על ידי בעלת מקצוע עתירת ניסיון ומוניטין, אתם מוזמנים לפנות אל משרד הבוטיק האיכותי של אדריכלית צמרת המצוי באזור פסטורלי נעים ושקט.