אדריכלות ועיצוב פנים - רונית טל

 
רונית טל אדריכלות ועיצוב פניםאדריכלות ועיצוב פנים, הוא תחום מורכב אשר דורש מקצועיות חסרת פשרות. בסיכומו של יום, מי שיקבע את איכות המבנה בו תתגוררו, תהיה האדריכלית שאת שרותיה שכרתם, הן מבחינת היסודות ותכנון הפרויקט והן מבחינת עיצוב הפנים בחללים השונים בביתכם. עליכם לקחת בחשבון כי תהליך החיפוש אחר אדריכל מקצועי, עלול לקחת זמן, אך זהו בעל מקצוע שאסור בשום אופן להתפשר על טיב ואיכות עבודתו. אין זה משנה אם אתם גרים בבית , פנטהאוז או מבנה יוקרתי, משרדה של רונית טל לא מתפשר על איכות העבודה.

 

ביחס אישי ובטוב טעם


רונית טל, בעלת משרד אדריכלות ועיצוב פנים, מתאימה את עבודתה להעדפתכם האישית ולצרכים היום יומיים שלכם. אדריכלות ועיצוב פנים הוא תחום, בו יש ליצור מבנה בטיחותי וסביבת מגורים נוחה המותאמת לסגנון חייכם, מהפרט הקטן ביותר ועד הפרט הגדול ביותר. רונית טל  תאפיין את מבוקשכם, על מנת לעצב את הבית. לצורך העניין, אם אתם חובבי ספרים, תדאג האדריכלית לתכנן פינות ישיבה המותאמות לקריאת ספרים, הן מבחינת הכיסאות והתאורה במקום המותאמת לקריאה בריאה ללא מאמץ. רונית מבררת את תחומי העניין שלכם ומתאימה את עיצוב הבית לפי צרכיכם.

 

אדריכלות ברמה אחת מעל כולם


בהכרות עם רונית טל נרקמת מערכת יחסים נעימה ונוחה, כדי שיהיה אפשר לפתח שיחה זורמת באשר לפרויקט. תחום אדריכלות ועיצוב פנים דורש בעל מקצוע אמין, אשר מציב לכם את עבודתו ואת העובדות בשקיפות מלאה, עובד על התכנון מבעוד מועד, מקבל את אישורכם ואינו עושה רק את העולה על דעתו. עם רונית טל, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שהבית שלכם יהיה הבית עליו חלמתם עוד מימי ילדותכם.

מבין כל תחומי האסתטיקה והדיור, אדריכלות ועיצוב פנים הם הקרובים ביותר זה לזה, עד כדי כך קרובים, שלפעמים, בעת פרויקט בניה או פרויקט שיפוץ בית, הם עלולים לדרוך זה על בהונותיו של זה, ולהתנגש ביניהם, בשל חילוקי דעות אומנותיים ועיצוביים למיניהם. למרות תחומי ההתמחות העלולים להיראות דומים (או זהים) בעיני אנשים שאינם אנשי מקצוע, סמכויותיהם של אדריכל ומעצב פנים הינן שונות וזווית הראיה אליה הם ניגשים לפרויקט שונה אף היא. בעוד סמכויותיו של מעצב פנים מוגבלות לתכנון ולעיצוב החללים הפנימיים בבית, סמכויות האדריכל נחשבות לבלתי מוגבלות ובאפשרותו לתכנן חוץ ופנים כאחד. בשנים האחרונות נוצר זרם של שילוב בין אדריכלות ועיצוב פנים - אדריכלי פנים, אשר העוסקים בו הינם בעלי תואר אדריכל, וההתמחות שלהם הינה עיצוב פנים, מה שמקנה להם סמכויות ושליטה בשני תחומי העיסוק. אדריכלים "משולבים" מסוג זה, כמו רונית טל, לדוגמה, יכולים לקצר עבורכם את תהליך בחירת שני אנשי מקצוע ולצמצמה לאיש מקצוע מובחר אחד.

 

אדריכלות ועיצוב פנים - כיצד הם משלימים האחד את השני?

אסתטיקה נחשבת לגורם משמעותי מאד בחיינו, וכאשר המדובר בדירה או בבית בו אנחנו גרים, לשני אנשי מקצוע אלה ישנו משקל רב. האדריכל אחראי על צורתו החיצונית של הבית, בעוד מעצב הפנים רואה בעיצוב ובתכנון החללים הפנימיים של הבית את הממלכה המקצועית שלו. יחד, פנים וחוץ, הם יוצרים עבורנו סביבת מגורים נאה ומזמינה הרבה יותר.

 

האם נדרש שיתוף פעולה בין אדריכל למעצב פנים?

ברור, מאחר והעיצוב הפנימי של הבית צריך להלום את חיצוניות. הרי לא הגיוני שבית יעוצב מבחינה חיצונית כבית חווה בטקסס, ואלו עיצוב הפנים שלו יהיה בסגנון מנוגד לגמרי, יפני, למשל. מאחר ושני אנשי המקצוע נדרשים לעבוד האחד יחד עם השני, במקרה של חילוקי דעות, אתם עלולים למצוא את עצמכם תקועים באמצע. לכן, אולי, הדרך היעילה ביותר להימנע מהבעיה, היא לבחור באיש מקצוע שתחומי התמחותו הם אדריכלות ועיצוב פנים גם יחד.