אדריכלות ועיצוב פנים, מתרגלים לשלמות

 

אדריכלות ועיצוב פנים רונית טלגדולתם של אנשי מקצוע טובים העוסקים בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים היא ביכולתם להתאים לכל אדם את הבית שלו, ולכל חברה את המבנה המתאים לה בדיוק. כל אדם הוא מיוחד, ולכל עסק ייחודיות משלו, וסביבת המגורים או העבודה צריכה לשקף זאת, תוך כדי מילוי הפן הפונקציונלי שלה. רונית טל, בעלת משרד אדריכלות מוביל, מספרת על היחודיות של התחום.

 

ביתו של אדם מבצרו


ביתו של אדם מבצרו, כלומר המרחב האישי שלו אליו לא חייבות לחדור הפרעות חיצוניות, מטלות מהעבודה ושאר לחצים. בבית אנו אמורים להיות מסוגלים להירגע, לנוח, ולהרגיש הכי נינוחים שאפשר. אם אנחנו בוחרים להכניס פנימה את המיילים ואת שיחות הטלפון מהעבודה, זוהי בחירה שלנו, אך הבית עצמו צריך לאפשר לנו מנוחה מושלמת וטעינת מצברים לפני היציאה המחודשת החוצה בכל בוקר.

 

עיצוב סביבת המגורים


עיצוב הבית וסביבת המגורים הפרטית של כל אדם או משפחה אינה פשוטה כלל, והיא, למעשה, מלאכת מחשבת עדינה הדורשת תשומת לב רבה כדי לשלב בין האופנתי לאישי, בין האמירה העיצובית לתחושה הביתית של כל אדם ועוד. מי שמתמחה בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים חייב לדעת למצוא את שביל הזהב הזה, בין צרכי האדם או המשפחה החיים בבית, אופיים וזהותם, לבין פונקציונליות עיצובית ואסתטיקה. לא פשוט.

 

פנים וחוץ


תכנון ועיצוב בית למשפחה הוא המשימה הכי קשה, שכן הבית צריך להתאים ליותר מאדם אחד. בית משפחתי צריך לשרת את כל דייריו, גדולים וקטנים, וכאשר מתכננים בית כזה יש לקחת בחשבון שהשנים עוברות, הילדים גדלים והצרכים משתנים. עיצוב הוא אמירה, וכל פרט ופרט בבית משנה וחשוב כדי ליצור אווירה מסוימת אליה אנו שואפים. את החדרים הפרטיים של בני הבית ניתן לעצב מבפנים בצורה ייחודית ומתאימה לדייר, אך את חללי הבית המשותפים יש להתאים לצרכים המשותפים של כולם.

 

אדריכלות ועיצוב פנים לשירותכם


הכשרה בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים מאפשרת לרכוש השכלה מסודרת של התחום התיאורטי והטכני, אך היכולת לשלב את הידע הזה עם הבנת האדם העומד מולנו וצרכיו אינה נרכשת בלימודים גבוהים, ויש לתרגל אותה היטב. PRACTICE MAKES PERFECT.