אדריכלות ועיצוב פנים - דירה קטנה או פנטהאוז

  אדריכלות ועיצוב פנים של רונית טל

 

אדריכלות ועיצוב פנים הוא תחום אשר צובר תאוצה רבה בעידן הנוכחי בעיקר בשל הדרישה הגבוהה של קהל הצרכנים לשרות זה.ישנם לא מעט משרדים, בתים פרטיים, פנטהאוזים ועוד, המעוצבים כיום באופן ייחודי ומיוחד על ידי רונית טל. אם בשנים עברו נהגו כל הדירות להיות זהות האחת לשנייה הרי שכיום כל כניסה לדירה עתידה להיות הפתעה גמורה הן ברמה האדריכלית והן ברמת העיצוב. עיצוב הדירה מתחיל על פי רוב באפיון ואיתור הצרכים, רצונות בעלי הנכס והטעם האישי אליו הם מתחברים. לאחר שנקבעו מטרות הנכס וייעודו הליך העיצוב הופך להיות בהיר יותר ולמעצבת קל לגבש את הקומפוזיציה על פיה תנהג במהלך עבודתה.

 

אדריכלות ועיצוב פנים - דירה קטנה


לעיתים ניתן לסבור כי דירה קטנה אינה ניתנת לעיצוב משום שהחללים קטנים ולא מאפשרים "משחק" בהליך העיצוב, אך הלכה למעשה המציאות המקצועית של אדריכלות ועיצוב פנים מציגה מצג שונה מהותית. דירות קטנות בהחלט ניתנות לעיצוב ולשינויים רבים, להבדיל מהדירות הגדולות, בדירות הקטנות לעיצוב משמעות נכבדת באיכות החיים משום שהמעצב מצליח לנצל כל מטר רבוע לטובתכם האישית ולנוחות חייכם. למעצבת יצירתיות ומקצועיות רבה ובאמצעות ניסיונה האישי היא מצליחה להפוך כל דירה בכל גודל למקום מרווח באופן יחסי ומלא ביופי וחן. עוד לפני שהשינויים מתבצעים בדירה, מאפיינת יחד איתכם המעצבת את רצונותיכם ואת הגדרותיכם ובהמשך היא מציגה לכם סקיצה של עיצוב הדירה לאישורכם.

 

הבית שתמיד חלמתם עליו


הבית בו אתם מתגוררים עתיד להיות מקום המבטחים שלכם ועל מנת לאפשר לעצמכם את איכות החיים בה אתם חושקים, ניתן בהחלט לבחור בעיצוב הנכון אשר הופך את כלל החללים לפונקציונאליים ומנוצלים במאת האחוזים. ככל שהחיים בביתכם יהיה נוחים ונעימים יותר, כך התחושה שלכם תהיה רגועה ותצליחו להרגיש ייחודיים. זכרו כי ביתכם הוא מבצרכם ועליו להיות מושלם לאיכות החיים הנדרשת. בדיוק באותו האופן בו אתם מעצבים את ביתכם, עליכם לעצב את בית העסק שלכם. עיצוב מקום העבודה חשוב לאין שיעור לפרודוקטיביות העבודה אותה אתם מבצעים, לתחושת הנוחות ולהעברת המסרים אותם אתם רוצים לשדר ללקוחותיכם. אדריכלות ועיצוב פנים הוא מקצוע יצירתי הדורש מיומנות ומקצועיות רבה.