אדריכלות ועיצוב פנים

ביתנו הוא מבצרנו, או לפחות אמור להיות כזה, והמקום שבו האישיות שלנו אמורה לבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. אדריכלות ועיצוב פנים אמורים לעזור לנו להביא את האישיות שלנו לידי ביטוי ולהרגיש בבית, בבית. כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית כדאי שנבחר נכון את אנשי המקצוע שאנחנו עובדים איתם. מעצבת הפנים המובילה רונית טל, מסבירה כיצד למצוא את העזרה המקצועית הנכונה עבורנו.

 

בלאגן מאורגן

אדריכלות ועיצוב פניםתהליך בנייה או שיפוץ יסודי של הבית עשוי להיות מלווה בהרבה מאוד בלאגן, וקשה מאוד לעשות אותו לבד, ללא ליווי מקצועי. כדי לעבור את התהליך הזה בצורה טובה ולהינות מהתוצאה, בסופו של דבר, יש להקדיש מחשבה לכל הפרטים, קטנים כגדולים, ולהתכונן להרתפקאה של ממש. אם נשכיל לבחור איש מקצוע מנוסה בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים, שיש לנו כימיה טובה איתו, נוכל להישען אחורה ולהינות מהדרך והמתוצאה.

 

מה בין כימיה לאדריכלות ועיצוב פנים?

הכימיה בין בעלי הבית לבין איש המקצוע איתו יעבדו חשובה בשל העובדה כי הוא זה שאמור להפוך את חלומם למציאות, וכדאי שהם יראו את הבית המתוכנן עין בעין. תקשורת טובה, רגישות והקשבה של האדריכל או האדריכלית אל הדיירים העתידיים של הבית או הדירה היא חיונית כדי שתהליך הבנייה או השיפוץ יעבור בצורה הטובה והנעימה ביותר האפשרית, וכדי שהתוצאה תהיה הקרובה ביותר לחלום שלנו, במידת האפשר כמובן. תהליך התכנון הוא תהליך משולב, והאדריכל או האדירכלית מביאים מעצמם לתוך התהליך, עד שמוצאים תכנון שכל הצדדים מרוצים ממנו.

 

אדריכל או מעצב פנים

באופן עקרוני, אדריכל אחראי על תכנון המבנה הכללי, ואילו מעצב פנים דואג לעיצוב פרטני של החלל הפנימי לאחר הבנייה. בחירה באיש מקצוע המשלב מומחיות באדריכלות ועיצוב פנים, מאפשרת לנו להינות מתכנון עמוק יותר של הבית כולו. כאשר אנו בוחרים באיש מקצוע המתמחה הן באדריכלות והן בעיצוב פנים בית החלומות שלנו, אותו בית שבו נרגיש הכי טוב שאפשר ונוכל לנוח ולחדש את האנרגיות שלנו בסופו של כל יום עבודה מתיש, יבנה מהר יותר וטוב יותר. אין הרבה אדירכלים שמתמחים גם בעיצוב פנים, אך כדאי תמיד להעדיף איש מקצוע אחד על פני שניים.