אדריכלות בתים פרטיים - עיצוב החלום

אדריכלות בתים פרטייםאדריכלות בתים פרטיים מהווה תחום המשלב גישות, עקרונות, תפיסות, חומרים, טעמים, חלל ומרחב. זהו למעשה אחד התחומים היצירתיים והמאתגרים ביותר, בזכות האפשרות לתת ביטוי למשאת הנפש, ולעצב את בית החלומות של כל אחד מן הלקוחות.

אדריכלות ועיצוב פנים הינו למעשה מקצוע שמסייע לאנשים לממש את הפנטזיה, ולהתגורר בבית החלומות המעוצב בדיוק בהתאם לטעמם וצרכיהם האינדיבידואליים.

יחד עם זאת, עיצוב בתים מתחיל עם בחירתו של מעצב הפנים, ואחד המשרדים המובילים בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים הוא אינטרני אדריכלות ועיצוב בע"מ שהוקם באמצעות רונית טל.
 

אדריכלות בתים פרטיים - תכנון הייחודי והירידה עד לפרטים הקטנים


ייחודו של המשרד בא לידי ביטוי בתכנון הייחודי והירידה עד לפרטים הקטנים בשילוב עם פונקציונאליות בלתי מתפשרת שמטרתה לענות לצרכיו הפרטניים של הלקוח, כשההתייחסות לכל האלמנטים הללו מטביעים את חותמם ויוצרים חוויה והפתעה.

למשרד ניסיון ומוניטין של שנים רבות בתכנון בניינים, חנויות, משרדים, דירות ובתים פרטיים יוקרתיים בארץ ובחו"ל, עם סגנון עיצובי המשופע בקווים עדכניים, נקיים וחדשניים.

אדריכלות בתים פרטיים מצריך ליווי צמוד של הלקוח החל משלב גיבוש התוכנית, דרך הכנת תכניות מפרט והדמיות תלת ממדיות, ועד לשלבי הסיום של הפרויקט, תוך הקפדה על הענקת תשומת לב אישית ללקוח ודיאלוג פורה עימו, על מנת להבטיח שהעיצוב מותאם אופטימאלית לטעמו האישי וסגנונו.
 

שילוב מיטבי בין יופי ואסתטיקה לבין נוחות ופונקציונאליות


אדריכלות בתים פרטיים מחייב תכנון קפדני, מאוזן והרמוני, המשלב באופן מיטבי בין יופי ואסתטיקה לבין נוחות ופונקציונאליות, תוך מקסום האפשרויות הטמונות בכל פרויקט.

עיצוב בתים הינו אמנות שבה הלקוח מטביע את חותמו בהתאם להרגליו וחפציו השונים, המבטאים ומשקפים רצונות וצרכים. כאשר מתכננים ומעצבים בית יש לשזור את היצירתיות, המקוריות, הטעמים והרצונות יחד עם הידע בחבילה אחת, כשהשילוב הנכון מבטיח שהבית החדש יקלע לטעמו ויהלום את ציפיותיו של הלקוח.

תכנון הבית כמו גם עיצובו באופן מוקפד ונכון מביא לידי ביטוי את ההעדפות, הצרכים, הטעמים והרצונות של כלל המתגוררים בו, תוך כיבוד הזכות הלגיטימית של כל אחד מבני הבית למצוא באותו הבית את הפינה האינטימית שלו.