אדריכלות בתים פרטיים - הבית שעליו אתם חולמים

 

    sirkin_1  

אדריכלות בתים פרטיים - הבית שעליו אתם חולמים

 

לכל אחד מאתנו יש חלום על בית. מבחינה זו כל בית, לרבות הקטן, הפשוט והצנוע שבבתים, הוא בית חלומות. משרדה של רונית טל, בין המובילים בתחום אדריכלות ועיצוב פנים, ישמח לעמוד לרשותכם. 

 

אדריכלות בתים פרטיים בניצוח רונית טל, תבטיח כי ביתכם יהלום את טעמכם ויביא לידי ביטוי את הרצונות והצרכים שלכם, מומלץ לפנות אל אדריכלית שמתמחה לא רק בתכנון בתים אלא גם בעיצוב הפנים שלהם.


בתכנון בתים צריכים להילקח בחשבון פרמטרים רבים - חיצוניים ופנימיים, תוך התחשבות במגבלות תקציב. בפגישת היכרות וייעוץ ראשונית תוכלו להתוודע אל מהות השירות שמעניקה האדריכלית ומושג ראשוני על אודות עבודתה.


שירות אדריכלית ומעצבת פנים הינו שירות מקצועי שאתם, הלקוחות, שותפים מלאים בו. בכל שלב אתם מיועדים ומקבלים הסברים מפורטים. התהליך כולו הוא תהליך שקוף ומשתף.

 

באמצעות תכנת מחשב תלת ממדית תוכלו לראות את ביתכם הולך ונבנה לנגד עיניכם. אם תבחרו להיעזר בשירותיה של האדריכלית גם לעיצוב הבית, תוכלו לראות את רהיטיו ושאר תכולתו.

 

אדריכלות בתים פרטיים – אדריכלית בונה בית עם חזון...


כמי שמאמינה כי ביתו של אדם אינו רק מבצרו אלא גם ואולי בעיקר, המקום החם והשקט בעולם שבו הוא יכלול לחוות את החיים באופן שנוח ונעים לו לעשות זאת, אדריכלית ומעצבת פנים מציעה לכם תכנון בית ועיצובו על פי רצונותיכם. מקצועיות ללא פשרות, יצירתיות ללא גבול, דמיון והשראה ללא מגבלות, כל אלה יבואו לידי ביטוי בבית חלומותיכם.


בתכנון בתים פרטיים מוענקת לכל לקוח תשומת לב עמוקה. תהליך התכנון הוא, במהותו, תהליך של הקשבה ומתן ביטוי למה שעולה ממנה. הניסיון והרגישות של האדריכלית יסייע לכם להימנע מטעויות: יש דברים אשר במבט ראשון או בתחושת בטן עשויים להיראות כפתרונות האידיאליים בעוד בפועל, בשטח, מניסיונם של אחרים, הם מתבררים כטעויות.


עם זאת, זכות המלה האחרונה בתכנון הבית היא שלכם. בין אם אתם רוצים לבנות בית חדש ובין אם אתם מתכננים לשפץ ולשדרג בית קיים - שירות אדריכלות בתים פרטיים יאפשר לכם להתגורר בבית שעליו חלמתם.